Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miből mennyit vittetek a...

Miből mennyit vittetek a kórházba a szülős csomagban?

Figyelt kérdés

Nagyon sok listát találtam, olvasgattam itt is kérdéseket ezzel kapcsolatban, hogy miket kér az én kórházam, mit viszek, az nagyjából megvan. A mennyiségekkel bajban vagyok viszont, nem szeretnék málhás szamárként menni, de azt sem, hogy utólag kelljen rohangálnia a családnak, mert kifogytam hamar valamiből. Amire kíváncsi lennék, hogy ti mennyit vittetek/mennyi kellene:

-pelenka a babának

-melltartóbetét

-magamnak Tena pelenkát vettem, abból 1 csomag van (10 db), meg van nagy méretű rendes betétem is, ebből mennyi kellhet?

-wc papír (elég 2 guriga?)

-törölköző

-textilpelus a babának.


Ha minden jól megy, 2 napot leszünk bent.


2021. márc. 3. 09:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Pelussal napi 5öt számoltam, nem kaptunk, de a felét haza is hoztam (3nappal szamoltam, 2éd felet voltunk benn).


Wc papír kb fél guriga fogyott talán.


Betétet azt 2 csomaggal vittem, sima ejszakait, 1 csomag elég volt ottbenn.


Textilpelust 1et vittem, nem is kellett volna több.


Törölköző is 1 volt nálam.


Illetve nemtudom mit tettél még, én az aloe sprayt javaslom. Ha gatmetszesed lesz, arra megváltás. Nekem senmi nem mondta...

2021. márc. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én is 2 napot voltam bent, Szent István kórház. Budi papírból 1 gurigát sem használtam el, melltartó betét egyáltalán nem kellett (bár ez egyénfüggő), bugyipelenka nekem napi 3 fogyott, betétet egyáltalán nem használtam bent, textilpelenkából 2 darabot használtam. Sima pelust végül adtak, de abból is sztem olyan 4 fogyhatott egy nap (nem tudom pontosan, mert sokszor frissen pelenkázva hozták vissza, ha elvitték vmi vizsgálatra). 2 nap alatt szerintem nem tudsz semmiből sem annyira kifogyni, hogy bárkinek rohangálnia kelljen, de ha egyszer vmit be kell adnia a férjednek, abba sem fog senki sem belehalni. Szerintem inkább ne vigyél annyi mindent, én lányos zavaromban nem találtam meg azt, ami kellett a sok felesleges szrtól.
2021. márc. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem, ami még hasznos volt az a dm-ben, rossmannban kapható wcülőke takaró. Pár száz forint, leterìted vele a wc-t, olyan az alakja. Nem kell törölgetni. Ha végeztél,le tudod húzni a wc-n.
2021. márc. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!