Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki mennyi pénzt vitt magával?

Ki mennyi pénzt vitt magával?

Figyelt kérdés
Szeretnék mindenképp vinni pénzt a szülés utánni kórházi napokra ha esetleg a büféből vagy a gyógyszertárból kellene valami legyen nálam. De viszont nem tudom hogy mégis mennyit kellene elraknom. Eddig arra gondoltam hogy több kisebb címletben rakok el. De mégis mennyit?! Érdekelne hogy ki milyen összeget vitt illetve milyen árak vannak a kórházakban?

2021. máj. 20. 14:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Talán 2000 ha volt nálam, de nem vettem semmit ígysem. Gyogyszert adnak ha kell fájdalomcsillapító vagy valami. Vizet vihet be neked apuka, vagy alapból viszel magaddal, de legtöbb helyen adnak egy kancsó teát a szobákba. Enni kapsz, rágcsálnivaló ha kell, elég az a 2000 ft, de sok helyen a büfében lehet kártyával is fizetni. Ezekre kérdezz rá a szülésznődnél pl, ő biztos tudja.
2021. máj. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Ja látom írtad hogy látogatási tilalom. Attól a portáról lehet felküldeni bármit.
2021. máj. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Pár ezer volt nálam de egy fillért se költöttem. Gyógyszert kaptam ha kértem és a férjem küldött be nekem mindent, amit kértem.
2021. máj. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát, sima szülésnél egyszer sem tettem ki a lábam a szülészetről... Örültem, hogy fekhetek a hátamon. :)

Amikor 2 hétig a PIC-en üdültünk, na akkor 1 hét után már volt, hogy mászkáltam, addigra felépültem annyira.

Az árak normál büfészinten mozogtak, tegyél el napi 1 ezrest, meg legyen nálad inkább bankkártya.

2021. máj. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

Én inkább a bankkártyát hagytam otthon, és kb 5-10 ezer volt nálam kisebb címletekben, de igazából egy fillért sem költöttem. Azt se tudom, hogy hol volt a büfé.

Nem volt bajom a kórházi koszttal, ropit, energiaszeletet, üdítőt vittem magammal amikor bementem szülni. A 3 nap alatt szoptattam, pihentem, aludtam és olvastam. Semmi kedvem nem volt mászkálni.

A szobatársam gyakorlatilag szülés után fél órával már a boltban volt, a babáját még meg sem hozták, ő már a kórháztól 1 saroknyira lévő mini Tescoba ment. Utána is kb 3 óránként ment pelust, popsitörlőt, csokit, cigit venni.

2021. máj. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sem voltam se büfében se semmi, viszont azt a tizenpárezres babafotócsomagot kértem, szóval erre jó, hogy azt kifizesd :)
2021. máj. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálam 20e volt, jol tettem, mert 2 hétre bent ragadtam, és látogatási tilalom volt, csomagot is alig tudott a férjem intézni. A kórház büfében vettem minden nap kiegészítő kaját mert nem laktam mindig jól, meg zsepit stb

Ez 3 éve volt.

Szóval nem tudhatod mi lesz.

2021. máj. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nalunka bufe a parkolon tul a domb aljan van az utcan.... Mit ne mondjak (a szul klinika dombteton...) Az epuletben par italautomata van csak,de addig se birtam csaszar utan elmenni.
2021. máj. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
5000 volt a fotócsomag, 3500 a füllyukasztás, tíz ezret vittem, hogy maradjon pár száz ft-om, ha innék egy gépi kávét v vmit.
2021. máj. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Látogatási tilalom ellenére lehet csomagot felküldeni. Én imádtam ezt az időszakot, amit kiejtettem a számon férjem már hozta is :D nem volt szükség büfére meg pénzre. De én pár ezer forintnál kevesebbel alapból sehova se indulok meg, mert tényleg bármikor bármire kellhet, szóval egy 5ös biztos volt nálam.
2021. máj. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!