Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki mennyi pénzt vitt magával?

Ki mennyi pénzt vitt magával?

Figyelt kérdés
Szeretnék mindenképp vinni pénzt a szülés utánni kórházi napokra ha esetleg a büféből vagy a gyógyszertárból kellene valami legyen nálam. De viszont nem tudom hogy mégis mennyit kellene elraknom. Eddig arra gondoltam hogy több kisebb címletben rakok el. De mégis mennyit?! Érdekelne hogy ki milyen összeget vitt illetve milyen árak vannak a kórházakban?

2021. máj. 20. 14:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
19%

Hát ha köpésre van a férj...én pl 50 kmről nem rángattam volna..

7 vagyok

2021. máj. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Főleg aprót vittem kávé automatához, illetve volt szendvics automata is, ami jól jött a kórházi koszt mellé. A büfé messze is volt, és csak néhány órát volt nyitva egy nap, hétvégén pedig zárva volt. Vittem pár ezret papírpénzben is, de azt nem használtam.


Ha megoldható, érdemes a bankkártyád aktiválni a telefonodra, és akkor ujjlenyomattal/telefon kóddal tudsz fizetni.

2021. máj. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
0 Ft-ot, fizetem a tb-t, állami egészségügy dolga ez.
2022. okt. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!