Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha valaszthatnatok ti hogyan...

Ha valaszthatnatok ti hogyan szulnetek?

Figyelt kérdés

Ugy eretem, ha valaszthatnatok csaszar es normal szules kozott. En 5 hos vagyok es valaszthatok.(kulfoldon elek)Volt olyan ismerosom akinek a babaja majdnem belehalt a szulesbe, mig a masik ismerosomet akit csaszaroztak, (picit csalodott volt)de azt mondta siman bevallalna egy masik csaszart is mert abszolut nem volt gaz, csak utanna kicsit kellemetlen.(Bar ez egy olyan elmeny amit nem lehet mashoz hasonlitani, de nem gondolom h. a csaszaros baratnom kevesbe szeretne a lanyat, vagy nem allnak olyan kozel egymashoz, mintha normal uton ment volna.)

Persze ez nem biztos h. nekem is veszelyben lenne a baba, csak kivancsi vagyok, mert egyenlore ugy vagyok vele h. 50-50, de lassan egyeztetnem kell a dokival h. mi legyen.Szerintetek?


2008. dec. 9. 14:48
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
Abból a szempontból viszont logikusnak hangzik, hogy ha te szeretsz egy kaját és egyszer elrontod a gyomrodat azzal a kajával, akkor utána egy darabig nem, vagy nem szívesen eszed azt a bizonyos kaját. Ebből a nézetből gondoltam, hogy lehet benne valami. Aztán az is lehet, hogy csak véletlen egybeesés...
2008. dec. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!