Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szeretnék program császárt....

Szeretnék program császárt. Ezt lehet kérni az orvosunktól? Az első szülésem után, ami természetes szülés volt, nem akarom azt átélni. Ha nincsen probléma ,jól fekszik a baba,de én császárt szeretnék meg csinálják?

Figyelt kérdés

2021. aug. 11. 18:18
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
28%
Hüvelyi sem kevésbé kockázatos. Sokkal több a szövődmény
2021. aug. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
100%

Hello, itthon nem lehet ilyet kérni de biztosan van olyan orvos aki talál indokot rá.


Nekem nem volt császárom, nem tudom összehasonlítani, de két huvelyit igen... nekem a második szülésem jóval hosszabb es fájdalmasabb volt, viszont nem féltem és tudtam, hogy hamarosan vége és már utána nem lesz olyan rossz.. a regenerálódás cserébe rövidebb ideig tartott, mint az elsőnél.

2021. aug. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
66%

#6

Pontosan, ahhoz hogy csak úgy "kivegyék" felvágnak 13 réteget, gyakorlatilag élve felboncolnak...

Marha jó..

Megkapod a gerincérzéstelenítést, megiszod azt a szörnyű savlekötőt, én el is ájultam meg hánytam utána ahogy elfektettek de mondták hogy ez gyakori a vérnyomás esik le de hamar "felélesztenek", utána felboncolnak, érzed hallod a cuppogást meg mindent, taszigálást, rángatást.. Aztán fekhetsz 6 órát mozdulatlan, mint egy élőhalott olyanok voltunk, ránk tették a homokzsákot, aztán jöttek nyomkodták a frissen műtött hasunkat, össze vissza, pokoli fájdalom volt..

Aztán az első felállítás is embertelen, kb 40 perc volt mire elsőre lábra tudtam állni, lóg ki belőled a drain cső, a katéter, tiszta vér vagy, elvisznek zuhanyozni, most ott az ápolónő, kötéscsere , vérhígitót szúrni..a helyén tenyérnyi kék foltok lettek. Aztán kaptunk oxitocint amitől ugye szülési fájdalmaid lesznek, hogy a méh összehúzódjon..Aztán altató nyugtató, igaz semmit se ér, nem aludtunk a fájdalomtól. Aztán meg hetekig nehéz minden, nevetni, köhögni, orrot fújni, járni, létezni. Nekem 3 éve volt de még mindig jó sok utánhatása van. Aki azt írja hogy jaj neki semmi se volt az hidd el általában szerintem kamusok..

Más ilyen műtét után hetekig tartó lábadozás van. Ez után mehetsz ellátni egy újszülöttet..

Csak azért írtam le, hogy ne legyenek illúzióid hogy csak kikapják és kész de jó.

2021. aug. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
75%
Jó pénzért biztos találsz orvost, aki elvállalja. Szerencsére nekem indokolt volt. Én is rettegek a szüléstől, nem akartam ki tudja meddig vajúdni, szétszakadni stb. Én örülök, hogy felvágtak és követték belőlem, sokkal nagyobb fájdalomra számítottam, mint amilyen volt.
2021. aug. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
70%
Ha a gátseb gyógyulása gondot okozott, akkor a hasadon a vágás…. Ezt nem gondolod te se komolyan!
2021. aug. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
48%
Hát ez az..😅
2021. aug. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fizikai gyógyulás nem volt extrém hosszú,bár csak fél évvel később tudtam hasra feküdni,de kb az első 1-2 hónap volt nagyon rossz.Mindenfele probléma nélkül túl vagyok rajta.Viszont így 4 év után is kifejezetten rossz emlék hogy ébren fekve vágnak,én meg ha akarnák se tudnék menni sehova.
2021. aug. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
45%
Szívből kívánom, hogy találj együttműködő orvos.
2021. aug. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
87%
Nekem az elsö császár volt, a második hüvelyi szülés, szóval mindkettöt átéltem - a császár sokkal, de sokkal rosszabb volt! A hasadon a sebet össze sem lehet hasonlítani a gátmetszéssel, akkor nagy a különbség!
2021. aug. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
40%

Amúgy miért akarjátok lebeszélni? Úgy általánosságban kérdezem, hogy azt senki sem tudja elhinni, hogy egy várandós nő a saját teste felett tud erről dönteni?

Én úgy vagyok vele, hogy mit bánom én mit akar magaval más..

2021. aug. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!