Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyivel volt rosszabb vagy...

Mennyivel volt rosszabb vagy jobb a második szülésed (kis korkülönbséggel)?

Figyelt kérdés
Akinek kevés idő telt el a két szülés között (nekem 14 hónap lesz közte), mennyivel volt nehezebb/könnyebb a második? Hamarabb meg lett? Jobban fájt?

2021. szept. 21. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jobb volt mert kaptam eda-t. :)
2021. szept. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Jobban fàjt, de sokkal könnyebb volt.


19 hónap

2021. szept. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
23 hó volt jobb volt, és gyors a doki csak könyökölt a térdemen. Mikor megszületett úgy voltam, na jó, kérem a gyereket és mehetünk is😂
2021. szept. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
13 hónap van a 2 nagy közt, a 2. vbac született. Imádtam minden percét, pedig 34 órát vajúdtam vele.
2021. szept. 22. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
2 év van a gyerekek között. Sokkal gyorsabb volt, másfél óra alatt meglett. Igaz, jobban fájt vmivel, de nagyobb súllyal is született, mint a testvére. A felépülés is gyorsabb volt, szülés után a lábamon sétáltam be a kórterembe, míg az elsőnél annyira gyenge voltam, hogy kerekesszékben toltak.
2021. szept. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Nagyon remélem, hogy az elsőnél nem lesz fájdalmasabb, mert az szörnyű volt. Abban reménykedek, hogy nagyon hamar meglesz, az első 3,5 óra alatt megszületett. Ha az elsőnél volt gátmetszésetek, a másodiknál is kellett? Nekem sajnos hatalmasat kellett vágni, amitől 2 hétig létezni is nehéz volt, nemhogy még egy kisbabát is ellátni.
2021. szept. 22. 07:53
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

2. Vagyok


Akartak, de nem engedtem vágni

Icipici repedésem lett.. 1 öltès, de azt sem kellett volna “csak ha már előkészültünk”


Nekem az első nehéz volt

Másodlagos fájásgyengeséggel.

Valszeg emiatt fájt jobban a 2.

De ennek ellenére is jobb volt

Sokkkkkkkal jobb.

Elsővel vágtak, de vákuum miatt.

2021. szept. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

3.vagyok elsőnél volt gátmetszés de ő 4.5kg volt a lányom csak 4kg így nála semmi nem kellett. Egész nap jóslő volt, 22kor 10percesek akkor mentünk be. Bent sétálgattunk majd 2 kor felfeküdtem a szülőágyra és 5.fájásnnál szóltam, hogy valami nyom lent, a gyerek feje volt.

Hívták a dokit, ő könyökölt a térdemen a szülésznő meg lent várta😂 2 ;30 kor már cicin volt. Egy két öltést kaptam csak.

2021. szept. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Fuhh, de jó ezeket olvasni :) Mindenórás terhes vagyok a másodikkal. Az első sem volt vészes, de azért mégis csak 4500 grammos volt és nagyon hosszú volt a kitolás (de legalább a gátvédelem sikerült). Remélem, én is könnyebb szülésre számíthatok a másodikkal. Most azt mondják, nem lesz ilyen óriás babám :D
2021. szept. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mennyi számit neked,kisk ork ülönbségnek kérdező: második szülés jobb,gyorsabb,hamarab megszületik fájdalmasabb és rutinosabb vagy
2021. szept. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!