Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár vagy sima szülés?

Császár vagy sima szülés?

Figyelt kérdés
Szemműtètem miatt kaptam igazolást, hogy nem ajánlják a hüvelyi szülést, nagyon rövidlátó voltam, és még mindig látszik a szememen, annak ellenére hogy tökéletesen látok vele. ( Klinikán azt mondták hogy olyan lesz mint a normális szem, nagy Kamu) császár felé hajlottam én is a rossz csaladi hüvelyi szülések miatt, de most hogy bizonyos lett, kicsit parazni kezdtem. Van ősanya barátnő is a közelben, aki azt mondja, igenis szenvedni kell mert akkor alakul ki a kapcsolat. Mi a véleményetek?

2021. szept. 23. 19:11
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Két hüvelyi szulesem volt és azt vallom, hogy tökmindegy. Jól fogsz dönteni, bármit választasz.
2021. szept. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is fenn állt az esély császárra a szemem miatt, de szülhettem természetes úton. De nem érdekelt volna, ha császározni kell, vannak olyan helyzetek, amikor igenis indokolt. A te eseted pont olyan. Tojd le magasról, más mit mond, ő könnyen beszél, ha nem volt semmi akadálya a hüvelyi szülésnek. Nem éri meg kockáztatni egy idióta miatt. Ha a szem orvos azt mondta, hogy császár kell, akkor rá kell hallgatni.
2021. szept. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Császárom volt. Mondd meg annak a főokosnak, hogy a babám tökéletesen kötődik hozzám, ugyanúgy kialakult a bensőséges kapcsolatunk, mintha hüvelyen át szültem volna. Nem ezen múlik.
2021. szept. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
49%
császár szemedm iatt
2021. szept. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
72%

Én császár párti voltam mindig is, azt választanám 100-szor inkább, mint hogy vajúdjak akár napokig is, aminek sokszor császár a vége.

Nálad indokolt a császár, nálam is az volt szerencsére, de ha nem lett volna az, akkor fizetek érte.

Az ilyen ősanyákat le kell szarni, nekik az az életük teljesítménye, hogy kinyomtak magukból egy gyereket.

Kisfiam hozzám van nőve szinte, ennyit arról, hogy a császáros gyerekek nem kötődnek.

2021. szept. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
81%

A te esetedben nem "választható" az, hogy császár, de megvárni amíg magától elindul a dolog? Akkor a szervezetedben is elindul az oxitocin termelés stb a babának is jobb hogy a maga idejében jön világra.


A szem miatt amúgy is a kitolàs lenne problémás nem?


Ha van mód rá én így választanék

2021. szept. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Barátnőm még előtte mondta ezeket, amikor beszéltünk a szülésrol, de nem volt biztos a császár. A program császár azért lenne jó , mert akkor a saját dokimnal tudnék szülni. Itt nem lehet már orvost választani, annál szülsz aki ügyel, ezért nem várnám meg a vajúdást....
2021. szept. 24. 06:38
 18/30 anonim ***** válasza:
39%

Program császár pedig nem lehet abban az időpontban amikor a dokid van bent... Én úgy tudom.

Nekem legalábbis van ismerősöm, aki nem kaphatott időpontot programcsászárra akkor amikor a dokija bent van

2021. szept. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
3%
Hivatalosan,jogszabaly szerint nem is lehetne aznapra tenni,de mar olvastam,hogy tojik erre par doki,majd max megutik a bokajzkat,legalabbis remelem.
2021. szept. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
kell császárhoz szüléshez papir szemed állapotárol ha szemüveges vagy,vagy szemedet mütötték vagy hasonlok
2021. szept. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!