Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor kell indulni a kórházba?...

Mikor kell indulni a kórházba? Ti mikor indultatok?

Figyelt kérdés

Ha elfolyt a magzatvíz,mindenféleképp kell?

Vagy ha fájások vannak,akkor hány percesnél kell indulni?

15 km innen a kórház.



#szülés #indulás #fájás #Elfolyt magzatvíz
2021. nov. 6. 19:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
78%

Ha elfolyik a magzatvíz, készülődj össze és menj be. Ha zöld, akkor azonnal.

Nekem nem folyt el a víz, akkor mentünk be, mikor kb másfél órája kb 6 percenként jöttek a fájások. Majdnem biztos voltam benne, hogy még csak jóslók és haza fognak küldeni, végül 8 órával később szültem.

2021. nov. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
66%

1. gyerek 7-kor jöttek a 10 perces fájások, 12 öra körül az 5percesek, 14:30-kor született meg a fiam. Már előző nap befektettek, de én a deles fájásokkal indultam volna.


2. gyerek: éjfélkor keltem fel 7perces fájásokkal, azt hittem még nagyon ráérünk, ezért még elszöszöltem, 1:30-ra értünk a kórházba. 2:07-kor felsírt a lányom. Az adataim a szülés után tudták már csak felvenni és majdnem a folyosón szültem 😱

2021. nov. 7. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
75%
Én felöltöztem és taxit hívtam, mikor elfolyt a magzatvíz, de én csak 33 hetes terhes voltam és eléggé megijedtem..
2021. nov. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
29%
elég menni ha tiszta magzatviz és fájásaid lesznek kb 45 percesekkel
2021. nov. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!