Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha nem magánkórházba szülnék...

Ha nem magánkórházba szülnék hanem sztk, mindenképp muszáj a területileg illetékes kórházba?

Figyelt kérdés

Új helyzet elé kerültünk ezzel a törvénnyel h a terhes gondozó nem lehet a szülész . És vagy magánkórház 1 millió vagy területileg illetékes sztk


De a mi területünkhöz tartozó Flor Ferenc borzalmas ahogy kinéz és ahogy rendezve van, egyszerűen sokkot kaptam az egész kórháztól ahogy van…

Semmelweis volt első szülésnél és nem tudom hogy lehetne elérni hogy ott szülhessek újra

Van ebben valakinek tapasztalata?

Vagy hiú ábránd és ha nem tetszik akkor magán , nincs más választás?



2021. nov. 23. 08:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
kórházakba sok covid fertözött miatt szülés sem egyszerü.ahová tartozol ott kell szülnöd sztk-ban
2021. nov. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, szerintem jól érted, de leírom konkrét példával. Ha olyan orvoshoz jársz magánba, aki a Szent Imrében dolgozik, akkor szülhetsz a Szent Imrében, ha beleférsz az orvos "külsős keretébe". Más kórházban nem tudom, hogy hogy van, de ezt érdemes az elején tisztázni az orvossal.
2021. nov. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Előre látó gyerek a mentőben születik.Rögtön lesznek tiszteletbeli keresztszülei, nagyapái is :)
2021. dec. 10. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!