Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerdán császároznak, tervezet...

Szerdán császároznak, tervezett császár. Nagyon félek. Eddig nem érdekelt de most már előre rosszul vagyok..nektek is ez volt előtte?

Figyelt kérdés
Undorodom a gondolattól ahogy felvágnak, még ha erzestelenitést is kapok, ott helyben biztos felmegy majd a pulzusom az idegtől... es félek is hogy a gyereknek baja lesz hogy 10 nappal hamarabb kiszedik. :( szorongok...
2022. ápr. 17. 21:22
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Hú gyerekek a 13-as egy idióta de azért 19 te sem vagy piskóta. Ez a 13-as már sok helyre odaböffentette a baromságait de most komolyan egy így is ijedt kismamát tovább ijesztgetni. Ne már!
2022. ápr. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Na, akkor bele ugatok én is, igaz, hogy nem tűnik most egyszerűnek, de szinte rutin műtét, egy képzett csapat vesz körül és vigyáznak rátok. Az altatás rosszabb, mint ha érzéstelenítést kapsz csak, de arra figyelj majd, hogy utána ne emelgesd a fejed, mielőtt engedik, mert hányingert okozhat a gyógyszer még, de nem kell megijedni sem. Lassabban gyógyul, de ne búsulj, a pici adjon neked erőt, hamarabb túl leszel a nehezén, mint most tűnik
2022. ápr. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

A te helyedben én örülnék. :))

Nem félek úgy a császártól, mint a hüvelyi szüléstől. Igen, "felvágnak" ha úgy tetszik. Az életedben még jó pár ilyen alkalom lesz, mikor műtenek. Nem egy tragédia.

Igen, fáj utána. De engem jobban kiborít a tehetetlen szenvedés vajúdás alatt, mint egy műtétből való felépülés, mikor már nem lutri a végeredmény, hanem jól van a baba és amúgy minden rendben.

Beszélgess olyanokkal, akiknek volt programcsászáruk. Nekem az összes programcsászáros ismerősöm pozitívként élte meg ezt. A sürgősségi császár más történet, ugyanaz a műtét, de lelkileg más. Meg nem mindegy, hogy egy végletekig kimerült nőnek kell először lábra állnia császár után, vagy egy amúgy kipihent nőnek.

2022. ápr. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!