Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerdán császároznak, tervezet...

Szerdán császároznak, tervezett császár. Nagyon félek. Eddig nem érdekelt de most már előre rosszul vagyok..nektek is ez volt előtte?

Figyelt kérdés
Undorodom a gondolattól ahogy felvágnak, még ha erzestelenitést is kapok, ott helyben biztos felmegy majd a pulzusom az idegtől... es félek is hogy a gyereknek baja lesz hogy 10 nappal hamarabb kiszedik. :( szorongok...
2022. ápr. 17. 21:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
14%
Miert kell faros babaval betoltott 40. het elott muteni, meg ugy egyaltalan? Rovid kzs-vel szultem ket gyereket is. En keresnrk masik korhazat, ha nem akarsz csaszart, ami egyebkent nem is indokolt.
2022. ápr. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
A babának jobb, ha nem altatnak, bátorság, semmi baj nem lesz.
2022. ápr. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
25%

Legjobb dolog ami tortenhetett velem, hogy valaszthattam csaszart.


A babanak sokkal biztonsagosabb , neked a jovore nezve ugyszinten, nem fogsz 30 evesen bepisilni egy tusszentestol, nem az lesz hogy honapokig nem tudsz ulni, vagy aranyered lesz evekig, stb. sorolhatnam.

Millioszor jobb es biztonsagosabb a csaszar, ne aggodj !

2022. ápr. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
36%
Elozo vagyok, es hatalmasat csokken annak az eselye, hogy oxigenhgianyos, egesz eleteben fogyatekos gyereked legyen.
2022. ápr. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
74%
13. Jaj ne már, ne terjessz ilyeneket. A legtöbb hüvelyi szülésnél nincs ilyen. Miért kell ilyeneket írnod?
2022. ápr. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
35%
13. Valóban orbitális baromságokat írsz. Van neked fogalmad egyáltalán arról, hogy mi a császár? Egy nagy hasi MŰTÉT, annak minden kockázatával és szövődményével. Hasi összenövés, sérv, hegszétválás és akkor csak a jéghegy csúcsát említettem. 🤦‍♀️
2022. ápr. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
47%
Basszus ne terjesszétek már állandóan ezt az idiótaságot. 2 gyereket szültem,sose pisiltem be, 3 gyerekkel császáros barátnőm meg inkontinens. Köze nincs melyik úton jön a baba.
2022. ápr. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
10 napja csaszaroztak. Rettegtem én is, de túl kell esni rajta és a kisbabad mindenért kárpótol. 🙂
2022. ápr. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
29%
13-as hogy tudsz ekkora ostobaságot írni? Jóval több hátránya van az anyára és a babára nézve is a császárnak. Ez egy életmentő műtét kellene, hogy legyen, nem rutin szülesztési módszernek. Elárulom, hogy azon kevés esetben is, amikor oxigénhiányos lesz a baba hüvelyi szülésnél, legtöbbször a felesleges, gyorsító beavatkozásoknak az oka. Hallottál már a császár utáni adaptációs zavarról, légzési nehézségekről, nem elhanyagolható mértékben a babákon ejtett véletlen vágásokon, az indokolatlan szeparáción stb? Sokkal rosszabb a babának IS a császár.
2022. ápr. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Ti nem vagytok normálisak!! Feltesz egy anyuka egy kérdést, hogy retteg a császártól, megnyugtatást vár, erre teleírjatok rémtörténettel az oldalt. Milyen emberek vagytok ti?! Milyen anya lehet az ilyen ember, aki anyatársát nem megnyugtatja hanem még kétségbe ejti?!
2022. ápr. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!