Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan anyuka aki gyed...

Van itt olyan anyuka aki gyed alatt lett terhes? Ha meg szeretném szülni a babát mi a teendő? Ki rughatnak ezért? Ez hogy működik

Figyelt kérdés
Jelenleg gyedet kapok itthon vagyok az 1 éves kisfiammal. Úgy volt meg beszélve hogy ha a fiam be tölti a 2 éves kort akkor megy bölcsibe én pedig vissza dolgozni. Viszont terhes lettem és most nem tudom mi a teendő ebben az esetben. Újra tappenz? Vagy ilyenkor nem lehet? Előre is köszönöm a segítséget
2022. máj. 21. 20:55
1 2
 11/14 Derjaderja ***** válasza:
100%
De az mért nem jó, hogy gyeden maradsz? Ha nem lennél terhes is otthon lennél. Mikor jár le a gyed a szülészet képest?
2022. máj. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Derjaderja ***** válasza:
Szüléshez
2022. máj. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmit sem kell csinálnod. Otthon vagy gyeden, megszü.etik a 2. baba onnantól kapod a csedet és a gyedet együtt.

A főnöködnek szólsz, hogy mégis maradsz még 2 évet babázni aztán valahogy megoldja. Amikor a 2. is betölti a kettőt utána kiderül hogy vissza tud venni vagy nem tud visszavenni, szerintem ezt most még maga a főnököd se tudja megmondani, hogy 2,5 év múlva mi lesz...


A kolléganőddel meg hogy lehet ilyet "megbeszélni", hogy előbb te szülsz aztán majd ő?? Én biztos nem várnék senkire, honnan tudja hogy rögtön össze is fog jönni, pont akkor, amikor megbeszéltétek.... Ő is elmegy szépen szülni, amikor jól esik neki, a főnököd meg addig keres a helyére valaki mást.

2022. máj. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Na, mi lett?
2022. jún. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!