Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bent maradhat velünk a párom...

Bent maradhat velünk a párom a kórházi tartózkodás alatt végig, ha sikerül családi szobában lennünk majd?

Figyelt kérdés
Első babánkat várom, nem nagyon van tapasztalatom a magyar kórházi ellátással (szerencsére). Olyan kérdésem lenne, hogy tudom, az itteni kórházban van egy családi szoba. Tehát akkor a férjem is bent lehet velünk végig majd? Hogy együtt lehessünk hármasban, ő is foglalkozhasson a babával, ne én szenvedjek ott egyedül.
2022. jún. 8. 09:44
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
32%

Budapesten szültem állami kórházban, magán orvossal. Először én is a családi szobát akartam, de végül nem sikerült megszerezni, épp foglalt volt. Végül örülök neki hogy egy 3 ágyas szobában kerültem, sokszor ránk nézték a nővérek, rengeteget segítettek szoptatasban, megtanították hogy kell ellátni a babát, éjjel is ránk néztek, egymásnak is tudtunk segíteni az anyukákkal. Sosem voltam kórházban, de kifejezetten jól éreztem magam. A férjem is tudott menni tejfakasztóra, a haverjaival kibeszélni a friss élményt.

A férjed is ezt akarja, vagy csak Te?

2022. jún. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 A kérdező kommentje:

Így a válaszokat olvasva egyre jobban húz az én szívem is a magánkórház felé, főleg most, hogy a Maternity-ről csupa jót olvasok (állami kórházakkal meg pont más a helyzet). De még utánakérdezek azért ennek a családi szobának, meg hogy a párom bent alhat-e velünk. Ha nem lehetséges, vagy nagyon lutri a dolog, nem kockáztatunk.


41-es, már nincs magánorvos szülésnél. Talán ez szólna leginkább az itteni kórház mellett, de most az van, hogy annál szülsz, aki éppen ott van. Ez is kétségeket ébreszt bennem, orvos és orvos között is van különbség, még császármetszés esetében is.

Én nem vagyok az a mindenkivel barátkozós, csevegős típus. Nem bírnék 3-4 anyukával közös szobában lenni, nem nekem való ez. Gyerekként sem szerettem pont a nagy közös alvások miatt az osztálykirándulásokat, most sem lennék idegenekkel egy légtérben szívesen, főleg nem szülés után.

A párom is ezt szeretné, persze. Nem fog amiatt a kardjába dőlni, mert nem mehet piálni a félnapos gyerek mellől... Nem hiszem, hogy a tejfakasztó lenne a megfelelő ellenérv az ellen, hogy bent legyen velünk a kórházban.

2022. jún. 8. 13:14
 43/56 anonim ***** válasza:
47%
apás szülés, az korház függő. az aranyórán az apuka bent lehet, arról a kórház ad tájékoztatást
2022. jún. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 A kérdező kommentje:
Nem csak a műtétre gondoltam a bent létet, hanem egész végig, amíg a kórházban vagyunk.
2022. jún. 8. 14:56
 45/56 anonim ***** válasza:
Az csak magánkórház
2022. jún. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
34%
Hú, de nagy pofon lesz az anyaság...lesz alkalmad kilépni a komfortzónádbol...
2022. jún. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 A kérdező kommentje:
Nekem mindegy, csak a férjem lehessen velünk. :)
2022. jún. 8. 16:03
 48/56 anonim ***** válasza:
46 látom orulnel.
2022. jún. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 A kérdező kommentje:
Igen, azt már látom, hogy itt a jóindulat nem tartozik hozzá minden válaszoló alaptermészetéhez. :D
2022. jún. 8. 16:30
 50/56 anonim ***** válasza:

Facebookon csoport:

Maternity/Kútvölgyi magankorhazban szültem, szülök


Ide érdemes belépni, minden kérdésre valaszolnak

2022. jún. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!