Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Manapság van még hüvelyi...

Manapság van még hüvelyi szülés, vagy már mindenkit császároznak?

Figyelt kérdés
Olvasom itt a kategóriát, és ledöbbentem, hogy mindenhol császár, császár, császár.... Elgondolkodtam komolyan, vagy van mostanában itt anyuka, aki normális, hüvelyi úton szült?

2022. jún. 15. 16:02
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
91%
2015-ben és 2018-ban szültem hüvelyi úton. Sem a gyerekek, sem én nem sérültünk.
2022. jún. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
22%

"nagy természetesség parti"..

Te meg partold a nem termeszetest, hulye!

A világ rendje a termeszetesseg.

Mar minden betegséggel, programozva lehet szulni, akkoris ha evekig nem esik teherbe, beleavatkoznak mestersegesen.. Pedig a természet rendje nem hülyeség am, nem véletlenül van ugy.

Nem véletlen hogy valakinek nem jon ossze, mert nem alkalmas ra. Aztan lesz egy full allergiás, problémás gyereke, akinek megintcsak ilyen lesz.. Hagyni kéne a termeszetesseget.

Mindenhol császár van már meg programozás.. Csak gratulálni tudok.

Ezala nem tartozik a rendben ment terhesseg utani komplikáció miatti császár.

2022. jún. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
14%
Utolsóval egyetértek, az orvosok már Istennek hiszik magukat.
2022. jún. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
90%

Egyre több az indokolatlan csàszàr, de azèrt mèg hüvelyi ùton is lehet szülni.

Felkèszületlen, türelmetlen ès mindemellett kifejezetten agressziv nagyon sok szülèsz. Ilyen ellenszèlben kèptelensèg normàlisan szülni. Aki hüvelyi ùton szül, az is ritkàn ùsszaeg kàrosodas nèlkül Magyarorszagon.

Engem egèszen biztosan csàszàroztak volna Magyarorszagon. Mashol sikerült egy tűrhető hüvelyi szülèst összehozni.

2022. jún. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
86%
Normàlis=biztonàsgos. Ha a felesleges beavatkozàsok veszèlybe sodornak, az nem normàlis. Egy hasbakönyöklős hülyelyi szülès ugyanùgy nem normàlis, mint a türelmetlensègből vegzett csàszàr. Egy felesleges gàtmetszes ugyanùgy nem normàlis, mint a tùltolt oxytòl leesett szìvhang miatti csàszàr.
2022. jún. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
55%

12: a természet rendje szerint 18-20 éves korunktol szulnenk 5-10 gyereket, néhányan persze belehalnank az 1-2. szulesbe, meg sok bébi se élne túl, néhányan csak kicsit nyomorodottak lennének...

Ma viszont jó lenne ha az az 1-2 gyerek aki születik az mondjuk élne még egészséges lenne, ja és az anya is tulelne. A.termeszet viszont az előbbi verzióra optimalizalta a maga megoldását.

2022. jún. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
27%
12, ma már baby biogaia cseppet adnak a császáros babának amiben minden olyan dolog benne van amit a hüvelyi szülés esetén kap meg, így egyáltalán nem lesz már beteges( nem úgy mint régen). Én kisbabám szépen fejlődik,nincs ételallergiája és 9 hónaposan 9500 gramm. 3nnyit arról hogy beteges a császár baba...
2022. jún. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
66%
A császár kényelmesebb az orvosnak, és több pénzt kap utána a kórház. Egy "sima" szülésre gyakorlatilag ráfizet a kórház. Emiatt szeretnek beleavatkozni. Szomorú.
2022. jún. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
19 ben közel a 40 hez fel sem merült 1 percre sem a császár 3.szülésem volt
2022. jún. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
9%
16, ugye te sem gondolod komolyan amit írtál? Vagy igazán arra akarsz célozni, hogy azokon a helyeken, kórházakban, országokban, ahol nem császároznak meg a két szép szemedért teljesen indokolatlanul, szignifikánsan nagyobb a szülés következtében elhalálozó édesanyák száma, vagy kevesebb csecsemő éli túl épségben az akciót? Már nem azért, de a császárnak is és a hüvelyi szülésnek is megvannak a maga veszélyei. A császármetszést követően is simán meghalhatsz, megnyugtatlak. Megjegyzem, felőlem mindenki úgy szül, ahogy akar, de ne gyertek már ilyen baromságokkal. Jó hogy nem már maga a Sátán az, aki természetes úton akar szülni.
2022. jún. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!