Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kórházi táskába lehet rakni...

Kórházi táskába lehet rakni tápszert?

Figyelt kérdés
Annyi olyan sztorit hallottam, hogy nem indult meg az anyatej első szülőknél (mint én is) és emiatt sok súlyt vesztett a babájuk, hogy arra gondoltam viszek magammal babavizet meg tápszert, aztán ott megcsinálom neki, ha nagyon olyan a helyzet, de lehet ilyet csinálni? Mindenhol azt hallottam hogy úgy kellett könyörögni tápszerért. És elektromos mellszívót lehet vinni? Mert még az a másik reményem, de azt meg félek, hogy ellopnák. Van sterilizáló hozzá meg olyan hely ahova el lehet zárni?
2022. júl. 11. 08:00
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
18-as, baromira mindegy, mit ír a gyerekorvos, én Ausztriában szültem az első gyerekem, itt fel sem írják, azt veszed amit a boltban szimpinek találsz. Itthon is bemész a boltba és megveszed, nem kell hozzá doki, receptre max olcsóbb.
2022. júl. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Én is készítettem be a táskába babavizet,tápszert és mellszívót sőt cumit is.És használni is fogom őket.Úgy kitudok azon akadni,hogy mert a csecsemősök nem örülnek.. és akkor mi van?Nem is az a dolguk,hogy örüljenek.Az én gyerekem,had döntsem már én el
2022. júl. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Meg amúgy a mikróban simán lehet sterilizálni egy sterilizáló zacskóban bármit...mikró azért még a legtrágyább osztályon is szokott lenni. Én se vagyok a híve az ,,adjunk titokban a gyereknek dolgokat"-nak, de néhol amit művelnek bababarát címszó alatt, azért az elképesztő... 2 nap után anyuka sírva könyörög a tápszerért, de a nagyhatalmú csecsemősök elhajtják, hogy csak szoptasson, de már véresre rágta a gyerek a mellét és nem jön semmi, normális segítséget nem kap hozzá persze, a gyerek meg csak üvölt, aztán amikor besárgul, meg aluszékony a gyerek, akkor maradhatnak még 5 napot, anyuka meg magát hibáztatja, hogy miért nincs teje, mindenkinek kínkeserves szenvedés ez. Aztán ez megalapozza a további szoptatáshoz a remek kapcsolatot. Pedig annyi kellett volna, hogy adnak 15 ml tápszert az anyukának, ha 40 perc után se sikerült semmit szopiznia szerencsétlen babának.
2022. júl. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
55%

Kedves 20#


[link]

2022. júl. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 24, ki írt teáról meg vízről?
2022. júl. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
24%

25#


Nem a tea meg a víz lett volna a lényeg, hanem az újszülött gyomor mérete, hogy ugyan miért nem kell tömni találomra..

2022. júl. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
De nem lehet megtömni. Nem liba.
2022. júl. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%

A pici babának van egy reflexe, nem tudja mikor elég. Megtömöd fáj a hasa max kihányja, - semmi értelme. Egy első gyerekesnek meg ne tanácsoljuk már, hogy sutyiba találomra etesse a gyereket a kórházban tápszerrel.

Nem, nem vagyok szoptanáci, de ha kijelented, hogy nem,nem akarsz teszem azt szoptatni adnak tápszert.

2022. júl. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Én a mostani eszemmel vinnék,és lesz@rnám ki mit mondana

Mind a két gyermekem ugy besárgult,amit nem kívánok senkinek

Magyarul állandóan tömnöm kellett a gyermekemet,ha kellett neki ha nem,hogy minél hamarabb túl legyen a sárgaságon...ez 2 hétig tartott

Jelezni sem jelezte,hogy éhes,mert aluszékony is volt

És ez a sárgaság,kihatott 3 hónapos koráig...alig akart enni

Szóval kérdező,vigyél magaddal tápszert,és ha ugy látod jónak,vedd elő

Ebbe senki nem szólhat bele

2022. júl. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

Én is vinni fogok magammal, ha lesz második gyerek.

Az én babám nqgyon nem akart szopizni, a csecsemősök segítettek mellretenni, nekik is nehezen ment, de 2 perc után ott hagytak, és mikor a baba kiköpte én sehogy sem tudtam megoldani, ezt 10x eljátszottuk legalább. Az utolsó este már volt egy kedves hölgy, ő adott bimbóvédőt, az segitett. És ő sajnált meg minket, hogy adott tápszert is a babának, miután egész este ordított.

Mikor kiengedtek mondták, hogy picit sárgul a baba.. mondom nahát!

Másnap be kellett vinnünk az ügyeletre és még 3 napot bent töltenünk,mert fényt kapott a kisfiam.

Szóval szerintem, ha téged is megnyugtat, meg ha tudod, hogy milyen a kórházatok hozzáállása, akkor vigyél. :)

2022. júl. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!