Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kistesó születésekor jó ötlet...

Kistesó születésekor jó ötlet babát venni a 2 éves tesónak vagy inkább rossz?

Figyelt kérdés
Nem a születés alkalmából kapja, de lesz ott egy olyan pár óra, amikor szeretnénk lefoglalni néhány új játékkal. Tetszene neki, hogy neki is lett "babája", vagy inkább zavarná, hogy az nem "olyan jó"?
2023. jan. 8. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Te ismered a saját gyerekedet. Mi ezt innen nem tudhatjuk.
2023. jan. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Mi ùgy fogjuk csinàlni,hogy a kistesò hoz a bàtyjusnak autòt.Kisfiunk az elejètől fogja tudta,hogy lesz neki kistesòja.Kb.6-7hèt ès megszületik a pici.Illetve ősszel volt az oviba csalàdinap ott a fiunk nyert egy plüss kukacot ès ő is egyből mondta,hogy a kistesòjànak adja.3ès fèl èves a fiunk.Ìgy èn azt mondom,hogy jò ötlet,ha kap valami apròsàgot.
2023. jan. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi adtunk a kisfiúnknak. Korai volt, nem igazán babázott vele (később igen). Egyszerűen azért, mert 2 évesen ez nem volt neki megfelelő játék, nála később vált érdekessé.
2023. jan. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Másfél évesem már sokszor utánoz, szóval megpróbálnám (és nem hurrognám le, ha "szoptatja" vagy ilyesmi). Legrosszabb esetben nem használja majd.
2023. jan. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó ötlet. A két éves lányom imádja a babáit. Babusgatja őket, játszik velük.

Viszont azt meg kell jegyeznem, és hidd el, nem rosszindulatból, hogy arra nagyon kicsi az esély, hogy pár új játék majd órákra lefoglalja a nagyobbik kicsit. A legtöbb gyereknek a játék főleg akkor izgalmas, ha a szülő is részt vesz benne. Ugyan nekem csak két gyerekem van, de el se tudnám képzelni, hogy egy 2-3 éves órákig játsszon a szülő nélkül.

2023. jan. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan gyerekfüggő.


Nekem nagyon rossz emlék...

2,5 éves koromban született a húgom, és apuval mentünk értük a kórházhoz. Nem mentem be, a kijáratnál vártuk őket. Kijöttek: anyu karján a hugi, aki "hozott" nekem egy babát. Emlékszem, hogy mennyire dühös voltam érte hogy "lecseréltek" és ezt egy babával akarták elintézni. (Nyilván nem, de marha pipa voltam.)

Úgyhogy nálam nem jött be, utáltam hogy anya egy másik gyereket visz a karjában, azt akartam hogy engem vegyen fel. A játékbabára nem is emlékszem, szerintem nem sokat játszottam vele.


Ha nálunk lesz aktuális a kistesó téma, én inkább úgy próbálom majd felkészíteni a nagyot, hogy ő készítsen valamit a kicsinek. Rajzoljon vagy adjon neki kis ajándékot. Hátha akkor más a reakció, és már izgatottan várja hogy mit fog hozzá szólni.

2023. jan. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!