Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért nézik le a császárral...

Miért nézik le a császárral szülő anyát?

Figyelt kérdés
Itt az oldalon nagyon sok sértő kommentet olvasok a császárosok irányába. Nagyon bántó azokkal szemben akinek nem volt választása.
2023. jan. 26. 11:55
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
84%

Egyáltalán nem jellemző sem itt, sem egyébként. Ez maximum az idősebb korosztály egyes képviselőinél van jelen.

Azt meg szerintem senki sem gondolja, hogy egy sürgősségi vagy indokolt okokból programozott császár rossz lenne.

2023. jan. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
83%

Két végletet szoktam látni:

- lenézi, mert biztos a könnyebbik utat választotta és nem anya az ilyen

- sajnálja, de úgy, mintha legalább egy 8 órás életmentő szívműtétje lett volna, és hogy micsoda tragédia, hogy így kellett szülnie és nem érezte a vajúdás és kitolás természetfeletti "csodáját". Meg szegény baba, nem fog "kötődni".

2023. jan. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
70%
Sosem értettem hogy miért baj az, ha valaki császárt választ. Ő teste, ő dolga, a babának semmi baja sem lesz tőle, sőt, biztonságosabb számára. Nincs fogó, vákuum, kulcscsonttörés, oxigénhiány, stb. És nem, nem mindenki szenved utána. Ugyanúgy fel lehet épülni belőle hamar, mint bármilyen más műtétből. Egyénfüggő.
2023. jan. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 Mazipa ***** válasza:
81%

Szerintem egy bizonyos EQ es IQ szint alatt vannak a beszolasok. PL a sogornom is surgossegi csaszarral szult, anyosomnak meg volt pofaja azt mondani, hogy nem is szereti igazan a gyereket,Mert nem szenvedett meg erte. Ekkor felvilagositottam, hogy ezek szerint egyik imadott fia sem szereti igazan a gyereket,Mert ok aztan vegkep nem szenvedtek erte.

En mindkettot csaszarral szultem. Nem tudom,es nem is erdekel,MIT mond a hatam mogott.

Az elsonel onllindirott szules volt, levalt a mehlepeny azonnal kikaptak, hogy megmentsek az eletunket.

A msodik is inditott lett volna. Inkabb a csaszart valasztottam. De nem azert, hogy ne seruljek odalenn,hanem azert,Mert igy kisebb volt a kockazat a babara nezve is,illetve nagyobb volt az eswlye,hogy igyis csaszarral vegzodik. Szeretik volna a ferjemmel, ha benn lehetne a szulesnel,ha mar az elsonel lemaradt.

Sajnos a COVID kozbeszolt,igy megsem johetett be.

2023. jan. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

Utolsó, nálunk is lepény leválás volt. 35. héten. Altattak császár alatt.


A 2. Terhességedre ez milyen hatással volt?

2023. jan. 27. 09:27
 26/35 Mazipa ***** válasza:
100%
24-es vagyok. Semmilyen hatassal nem volt szerencsere. Mondjuk az elso elol tapadt, a masodik hatul. Nem tudom,ez esetleg befolyasolt-e valamit.
2023. jan. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
33%
Mert tévesen szülésnek nevezik. A szülés hivatalosan a szülőcsatornán megszülető gyerek. A császár, az pedig az orvos által kiemelés. A császár alatt a testnek semmi dolga a babával. Csak regenerálódnia kell. Tehát a test nem vesz részt a szülésben. Nekem orvos magyarázta, mivel én is császáros voltam, nem kell támadni. Én is kérdeztem, miért hiszik hogy könnyű a császárosnak. Így is elég rossz a tudat, hogy nem tudtam megszülni, nem volt képes a testem rá. A kérdésre válaszoltam.
2023. jan. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

Értem. Csodálkoztam is h eddig nem jott ilyen komment… ez még nem ok a lenézésre. Vagy Te lenézed magad emiatt?


Akkor ezek szerint a fiam születési dátumát is ugy kellett volna feltüntetni hogy kiemelés dátuma. Vicc. Ne haragudj.

2023. jan. 27. 16:36
 29/35 anonim ***** válasza:
57%

Pedig hivatalosan kiemelés, kérdezd meg az orvost. Nem véletlen van a megnevezésben a sectio= metszés. Vágás magyarul. A baba talán kibujt magától? Nem, mert a vágáson keresztül húzták rángatták ki. Ha nem vágják fel a hasunkat, ha az orvos nem emeli ki, akkor nem tudott volna megszületni. Tehát képtelenek voltunk megszülni. Ez az igazság. Lehet ezt önigazolással nevezgetni, becézgetni édesdeden, de attól még tény. Magától nem tudott megszületni.

Én nem nézem le magam, csak csalódott vagyok, mert nem tudtam megszülni. Nem működött a testem. Sajnos a természetes folyamatba belenyúltak. Így utólag az indítást, oxitocint nem engedtem volna. Mert akkor stresszeltem be, a. Hirtelen adag oxitocintól leesett a baba szivhangja. Egészen addig normál volt minden. Utólag megtudtam, hogy a műszakváltás kozeledett, a fogadott orvosom pedig elutazott.. Talán ha hagyja a maga módján halandni a. Folyamatot, nem lett volna császár.

2023. jan. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Mindegy. Nem erted a mondandóm lényegét.
2023. jan. 27. 17:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!