Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért nézik le a császárral...

Miért nézik le a császárral szülő anyát?

Figyelt kérdés
Itt az oldalon nagyon sok sértő kommentet olvasok a császárosok irányába. Nagyon bántó azokkal szemben akinek nem volt választása.
2023. jan. 26. 11:55
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Lesújtó. De őszintén szólva én mostanában császározott nőktől olvastam elég sértő kommenteket olyanok irányába, akik nem úgy szültek. Hogy nektek tönkrement a szexuális életetek meg inkontinensek vagytok meg ősanyák stb. Egyik se jobb a másiknál sajnos. Nem értem, miért nem lehet ezt a témát cicaharc meg személyeskedés nélkül meg beszélni.
2023. jan. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
59%

Őszinte leszek, én igenis elítélem azt, aki nem AKAR szülni, és kéri a császárt. Nem azt, akinek akarata ellenére lesz az, hanem aki nem akarja, hogy fájjon, hogy változzon a puncija stb.

Két császárom volt, borzalmas volt az a kétszer fél nap, amíg a gyerekeim a csecsemőosztályon ordítottak anya hiányában, mivel én moccanni sem tudtam kb.

Én szerettem volna felvenni, megszoptatni, ellátni a gyerekeimet, ahogy egy normális szülés után történik. És úgy gondolom, ez minden babának megjárna ahogy a vajúdás is. Nem ám még örülni is, hogy lehet pihenni, nem bömböl ott a baba.

Le lehet szavazni. Tudom, hogy nem lesz népszerű a véleményem, de nem is baj. Szerintem az anyaság ott kezdődik, hogy nem választjuk direkt azt a megoldást, ami a babának rossz.

2023. jan. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
6, most őszintén, akiilyent mond, annak miért adsz a véleményére? Sötét és kész.
2023. jan. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
81%

Nem szabad senkit sem lenézni. Mindenkinek meg van a maga élete, az, hogy miért hogyan dönt,vagy hogyan alakulnak a dolgai.


Én nagyon szeretném, ha természetes úton tudnám világrahozni a gyermekem. Nagyon szeretném, hogy viszonylag ne legyen traumatikus élményem az állami kórházban...


Viszont az, hogy én mit szeretnék, független attól, hogy majd mi várhat rám.


Ha császározni kellesz, mert egy vagy több tényező miatt is indokolttá válna, akkor hát legyen. Akkor engem nem fog érdekelni, alkalmaszkodom a kisbabám miatt.


Az, hogy valaki félelem vagy betegség miatt úgy dönt, hogy eleve császárt akar, hát legyen. Az ő élete, emiatt senkit sem kell bántani. Az nem a mi testünk, lelkünk.


Én tisztelem azokat az anyákat, akik ily módon hozzák világra a gyermeküket, hiszen nem kis műtétről beszélünk.


Legyünk elfogadóak egymással, nem is kell a másik dolgaival foglalkozni. A tisztelet pedig mindenkit megillet!


Üdv, egy 30 hetes kismama. 💙

2023. jan. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tapasztalom, hogy azokat savazzák, akik indokolatlanul császárt akarnak.
2023. jan. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
14%

Az, hogy valaki félelem vagy betegség miatt úgy dönt, hogy eleve császárt akar, hát legyen


Eszedb jutna megmondani az orvosnak, milyen módszerrel operálja a csonttörésedet?

2023. jan. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
74%
Pont nem érdekel, hogy a Marika néni lánya mit csinál a testével. A saját életem, a saját testem, lelkem érdekel. 🤦
2023. jan. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Én még a kórházban hallgattam ezt 3 napig a kedves szobatárstól. Vagy az volt a nyűgje, hogy én miért nem szültem “normálisan” (pedig többet vajúdtam, mint ő, mire a tolófájások közben valaki végre megnézte a babát, hogy rosszul ékelődött be és nem fog tudni kijönni) vagy az, hogy miért nincs több tejem, bezzeg neki. 8 általánosa van és a 3. gyereket szülte a 20-as évei elején, ő ehhez ért. Na általában az ilyenek szapulják a császárosokat. Akkor borzasztó rosszul esett, aztán láttam, hogy a többi anyuka mennyire normálisan áll a császáros szüléshez és szerencsére több ilyennel nem is találkoztam.
2023. jan. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
87%

Én sem láttam még sehol ezt a "sok" sértő kommentet, pedig eleget olvasgattam már itt.


Persze van 1-2 ilyen beszólás néha, de szerintem inkább a császárosok beszélik ezt be maguknak, hogy őket bárki lenézi, pedig meg senkit nem érdekel, hogy szültek, de igen, ahogy a 11-es írja, én is inkább azt látom, hogy akkor is nekiállnak magyarázkodni, ha nem kell és győzködnek másokat, hogy sima szüléssel biztos tönkremegy a hüvelyük, szexuális életük, inkontenciájuk lesz, stb. mintha minden természetes szülés ezzel járna.

2023. jan. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

Normàlis ember nem nézi le!

A feleslegesen csàszàrozó orvost, vagy aki feleslegesen bàrmilyen beavatkozàst csinàl, azt nagyon. De ez nem az elszenvedő fèl ellen irànyul.

2023. jan. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!