Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért adnak vérhígítót szülés...

Miért adnak vérhígítót szülés után?

Figyelt kérdés
Én nem kaptam, a rokonom viszont igen. Nincs semmi betegsége. Ugyanott szültünk. Borzalmas tragédia történt, mindketten egészségesek voltak, és a babája szülés előtt egy nappal meghalt. Köze lehet vajon a koronavírus elleni oltáshoz? Én nem vagyok beoltva, ő igen. Nem vagyok biztos abban, hogy az oltástól történt, de mivel mindketten egészségesek voltak, lehet, hogy attól az oltóanyagtól volt. Lehet, hogy vérrögösödést okozott.
2023. jan. 30. 14:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%
Hány évesek vagytok?
2023. jan. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%

Alapesetben nem adnak verhigitot.

Nem, köze nincs a korona elleni oltashoz.

2023. jan. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%

"Véralvadásgátló kezelés szükséges várandósság során, ha a kismamának már volt trombózisa, vagy öröklött trombózis hajlama van"


"Ismert tény, hogy a terhesség alatt 4X, míg a gyermekágyi időszakban 14X nagyobb a trombózis kialakulásának esélye!"


[link]


Császármetszés után is adnak vérhigítót.


[link]


Nincs köze a Covid oltáshoz.

2023. jan. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%
Az ismerősöd lehet fogyasztott paradicsomot a terhessége alatt, te meg nem, akkor a paradicsom miatt halt meg a babája? Ugye te magad is látod a hasonlatot?
2023. jan. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Hát, szerintem egy új, teszteletlen oltóanyag azért veszélyesebb, mint a paradicsom. Orvosok kezdik elismerni, hogy mekkora veszélye van. Ráadásul védeni se véd..
2023. jan. 30. 15:01
 6/22 anonim ***** válasza:
83%
Tesztelt oltó anyag és épp annyira véd, mint a többi védőoltas
2023. jan. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
96%
Sajnálom ami a barátnőddel történt, de ilyen bármikor bárkivel megtörténhet, oltott vagy oltatlan, teljesen mindegy. Semmi köze az oltáshoz.
2023. jan. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
81%

“ Orvosok kezdik elismerni, hogy mekkora veszélye van. Ráadásul védeni se véd..”


Ezt a dr. Bubó magazinba olvastad? Vagy magad találtad ki ezt az ostobaságot? :)

2023. jan. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Terhesen oltottak, nemrég volt fél éves a kicsi.
2023. jan. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, ami az ismerősöddel történt:(. Én oltott vagyok +2szer voltam covidos, abból egyszer 16 hetes terhesen. Makk egészséges kisfiam született. Tehát az oltásnak biztos nincs ehhez köze.
2023. jan. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!