Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért adnak vérhígítót szülés...

Miért adnak vérhígítót szülés után?

Figyelt kérdés
Én nem kaptam, a rokonom viszont igen. Nincs semmi betegsége. Ugyanott szültünk. Borzalmas tragédia történt, mindketten egészségesek voltak, és a babája szülés előtt egy nappal meghalt. Köze lehet vajon a koronavírus elleni oltáshoz? Én nem vagyok beoltva, ő igen. Nem vagyok biztos abban, hogy az oltástól történt, de mivel mindketten egészségesek voltak, lehet, hogy attól az oltóanyagtól volt. Lehet, hogy vérrögösödést okozott.
2023. jan. 30. 14:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Talán, mert ő halva szült? Ami magasabb rizikó a trombózisra? (Hisz egy napig egy halott baba volt a hasában, aminek nincs keringése... Bealvad a vér, leszalad rög ami bekerülhet az anya keringésébe stb stb). Nem kell konteókat gyártani feleslegesen.

Én pl missed ab. után is kaptam napokig, sokan meg nem. Annyi volt az egész sztori, hogy egy missed ab-os anya pár nappal korábban meghalt, mert vérrögje lett és a tüdejében akadt meg, mire visszakerült a kórházba már nem tudtak segíteni 😔. Nekem (ugyan az a doki) már inkább felírta, biztos ami biztos. Akkor még a covid sehol sem volt! 2016-ban történt

2023. jan. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
11vagyok. A halvaszülés meg előfordul, ritkán, de mindig is volt ilyen. Nekem is van ismerősöm akinek 38héten meghalt a babája, szintén a covid elött. Semmi előjele nem volt, elötte nap vizsgálták, minden rendben volt. Másnap bement, hogy nem érzi mozogni és akkor mondták neki, hogy nem él a kicsi 😔. Szomorú dolog, de előfordul, hogy a terhesség végén meghal a baba.
2023. jan. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Nem mondom, hogy biztosan az oltástól volt, de van rá esély.

Sajnos nem lehet hinni az orvosoknak se, akik beadják az oltást. Nem tesztelt, legalább 5 évig kellett volna tesztelni, mielőtt így erőltetik az emberekre. Főképp az új, mRNS vakcinákra gondolok. Miből gondolják az emberek, hogy egy mRNS, génbázisú oltástól nem lehet semmi bajuk akár a későbbiekben? Nem tesztelték 5 évig, nem tudják a hosszútávú hatásait. Orvosok ismerik el, hogy gyengíti az immunrendszert is, és ez igaz, mert jó pár oltott ember jobban megbetegedett a vírustól, mint aki nem oltotta be magát. Bizonyítottan szívizomgyulladást okoz. Sokaknak kiújult utána a rákja. Sajnos a világ ilyen, hazudnak nekünk. Nem szabad azt hinni, hogy jót akarnak.

2023. jan. 30. 16:03
 14/22 anonim ***** válasza:
81%

Jézusom,és te szaporodtál?

Gondolom magadtól vagy ilyen okos, és nem jártál szakmukinál magasabb képzettséget adó intézménybe


Ne használd az internetet , amíg nem tudsz szelektálni a valós, hasznos infók közt

2023. jan. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
89%

“ Miből gondolják az emberek, hogy egy mRNS, génbázisú oltástól nem lehet semmi bajuk akár a későbbiekben?”


Onnan, hogy veled ellentétben mi nem 2 éve ismerjük ezt a szót és tudjuk is mit jelent.


De kibújt a szög a zsákból, te oltástagadó fogyi

2023. jan. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Most a vérgígító a sztori, vagy hogy sajnos, hogy jàrt az ismerős, vagy szidni kell az oltást?


Semmi köze hozzá.


A vérgígítót a halott magzat miatt kaphatta.

2023. jan. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Remélem legalább annyi eszed volt, hogy nem kezdted el mondogatni neki, hogy az oltás miatt halhatott meg a babája. :( A többi kérdésedre már válaszoltak előttem.
2023. jan. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

16 vagyok

És 2-szer nem sikerült leírni, hogy vérHígító🫣

2023. jan. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Terhesen oltottak, egészséges az 1 éves fiam.

+ Elkaptam a Covidot és egy náthával megúsztam, de sajnos ismeretségi körömben többen is meghaltak, akik nem voltak oltva, még kismama is, ezért döntöttem az oltás mellett.

2023. jan. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyterhesen alt.a koldokzsinor szokott okozni halalt. Elszoritja es nem kap oxigent. Borzaszto. Nemelyik baba csomot kot ra, ha csak ratekeredik ,az nem baj.
2023. jan. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!