Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért adnak vérhígítót szülés...

Miért adnak vérhígítót szülés után?

Figyelt kérdés
Én nem kaptam, a rokonom viszont igen. Nincs semmi betegsége. Ugyanott szültünk. Borzalmas tragédia történt, mindketten egészségesek voltak, és a babája szülés előtt egy nappal meghalt. Köze lehet vajon a koronavírus elleni oltáshoz? Én nem vagyok beoltva, ő igen. Nem vagyok biztos abban, hogy az oltástól történt, de mivel mindketten egészségesek voltak, lehet, hogy attól az oltóanyagtól volt. Lehet, hogy vérrögösödést okozott.
2023. jan. 30. 14:33
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
8%

Oltatlan vagyok és egyszer sem voltam Covidos, az összes oltott ismerősöm többször is elkapta.

A környékünkön az oltás óta sokkal több név szerepel a gyászrovatban. 90%-a ezeknek "hirtelen és minden előjel nélkül" távozott, ezenkívül egyik sincs 40 év felett.

2023. jan. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

"Orvosok kezdik elismerni, hogy mekkora veszélye van. Ráadásul védeni se véd"

Ez kettőből két baromság, de messziről ordít, hogy veled belemenni sem érdemes a témába.. úgy van, a 'zoltás meg az ötgé tizedeli a népet. 🙄

2023. jan. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!