Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gátmetszés hogyan kellene ,...

Gátmetszés hogyan kellene , hogy gyógyuljon?

Figyelt kérdés

3 golyót tudok kitapintani ott ahol kirsett a varrat , eléggé feszül ezért megneztem tükörrel , nem gyulladt nem piros alig látni de megnyontam és jött belőll kis fehér genny talán

Az egyiket erősebben megnyomtam ott kijött egy fekete cernadarab de nem múlt el a dudor.

A 6. Hetes kontrollra még van 1 hetem.

Mennyire normális ? Elfog múlni?


2023. febr. 13. 10:26
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Nekem 1 hét alatt kipotyogtak a varratok. 6hetesre még baromi érzékeny volt, latszott a helye, nagyon piros volt. (Ennek ellenére a doki zöldutat adott a szexre).

3 hónap kellett mig teljesen helyre jött.

16hónapja szültem, ma már azt sem tudom hol volt a seb.

2023. febr. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
én nem várnék. ha van magándokid, hívd, ha nincs akkor irány a kórház. ha gennyes, az nem jó szerintem. bár nem tudom hogy normális e, hogy jön belőle váladék. én nem mertem megnézni sem, nem még nyomkodni tapogatni 😅 akkor néztem már meg, amikor biztos voltam benne, hogy kiestek a varratok, úgy 4-5 héttel a szülés után.
2023. febr. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Gondolom genny , mintha pattanás lenne de nyilván nem az.

Egyébként nem fáj egyáltalán , 1 hete tapintottam ugyanugy megvoltak ezek a golyók csak akkor nem mertem nyomkodni még. Mivel mostmár egyáltalan nem fáj megpróbáltam. Kisebbek lettek javulni látszik de megijedtem azért annyira , hogy foglalkoztasson a téma.

2023. febr. 13. 10:44
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem begyulladt. Octenisepttel fújd be, ha van otthon.
2023. febr. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Befújtam vele , olyan mintha kevesebb genny jönne. Ez begyógyulhat magától akkor igaz?
2023. febr. 15. 14:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Az octenisept megszünteti a gyulladást.
2023. febr. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Már nem jön belőlle semmi de a golyó szerű megamaradt, hát kívancsi vagyok mit mondanak majd , de szerinten rosszul van összevarva
2023. febr. 15. 22:16
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nem tapasztaltam ilyet, viszont borzasztóan viszketni kezdett a 2. hét környékén, akkor felhívtam a dokimat, mert féltem, hogy esetleg elkaptam valamit. Bementem, megnézte, azt mondta szépen gyógyul, kiszedte a maradék varratot és kész, megnyugtatott, hogy valószínű csak gyógyul. 2 hónap kellett a teljes gyógyuláshoz, 9 hónapja szültem, már semmi nyoma.

Én sem mertem nézegetni, így fogalmam sincs milyen volt. Én nyugtáztam, hogyha nem fáj, nem viszket, akkor biztos nincs baj... Eszembe sem jutott volna nyomkodni. :) Keresd fel az orvosod, mert ha esetleg begyulladt, az baj lehet.

2023. febr. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Na mára képzeljétek elmúlt a golyó is.

Megusztam! Köszönöm a segítséget!

2023. febr. 17. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!