Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen érzés a fájdalom...

Milyen érzés a fájdalom császár után? Hogyan kell elképzelni?

Figyelt kérdés

Hallottam olyat, hogy "csak húzódik" a seb.

Vagy fájó, nyilalló, lüktető?

Mire lehet számítani?



2023. febr. 13. 11:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt konkrétan fájdalmam, csak a húzódás, meg a félelem az első pár felkelésnél, hogy szétszakadok, ami persze hülyeség. :) Akinek voltak fájdalmai kapott fájdalomcsillapítót és ennyi. Nem tudom min múlik, hogy ki hogy viseli. Nekem nagyon alacsony a fájdalomküszöböm, mégsem szenvedtem.
2023. febr. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 flora08 ***** válasza:
100%
Hasonló példát tudok írni, mint a korábbi válaszolók, tényleg olyan volt, mintha kést vágtak volna a hasamba. Az első héten minden mozdulatnál éreztem fájdalmat, aztán javult, de még legalább két hétig pokoli volt egy tüsszentés vagy köhögés, tehát amikor hirtelen mozdultam. Az első pár napban a fájdalom kisugárzott a bordáim és a medencecsontom felé. Erre sajnos nem tudtak választ adni, hogy miért van. Fájdalomcsillapítót nem vettem be egyszer sem, mert nem fájt folyamatosan, inkább próbáltam óvatosabban, lassabban mozogni, mint ahogy szoktam. A pisilés volt sokáig kellemetlen utána, csípett, és szúró fájdalmat éreztem az alhasamnál. Ez kb. egy hónap után múlt el.
2023. febr. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
56%
A sebfajdalom feszito erzes. Egyebekben eros hasizomfajdalomra keszulj. 3 nap a rossz, utana mar rohamos a javulas.
2023. febr. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első felállás nem volt a legrosszabb, 2 hétig nagyon rossz volt, utána csak rossz kb 1 hónapig. Én a lengő belső szerveimet csak az autóban éreztem de ott szörnyű volt, sikítva sírtam (hasleszorító bugyi nagyon jó ez ellen). Éles szúró fájdalom a hasban, húzódik is. Felállás, leülés, lefekvés a legrosszabb. Hajolni nem tudsz majd, arra készülj.
2023. febr. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
69%

Ahogy írták, kb mintha késsel hasítanának a friss varratba. Ráadásul ugye a babádhoz is sokat kell kelni a kórházban, hát az engem kicsinált, az első felállás után csak rosszabb lett kb 48 órán át, mert valamiért mindig pattogni kellett. Emlékszem eléggé ki voltam akadva mert mondták hogy jaj az első felállás a legrosszabb, hát nekem utána egyre pokolibb lett.

Aztán letelt 48 óra, haza is jöttünk (magánkórház), a kocsiúton sírtam magamban, úgy fájt minden bukkanó, DE aznap este és másnap reggel rohamosan javulni kezdtem, 4. Napon már sétálni is voltam (a babának még hideg volt), 5.-6. napon pakolászni is tudtam simán, tiszta energikus voltam, mintha semmi se történt volna.

Nagyon sokrétű lehet a javulás, szerintem nekem az is segített higy a terhességem utolsó percéig rengeteget mozogtam.

2023. febr. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!