Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nőtt a magzati elhalás az...

Nőtt a magzati elhalás az oltás óta?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy akik beoltatták magukat, azoknak a babáinál magasabb lett a magzati elhalás? Sok negatív hatása van az oltásoknak. A magzatokra nézve mit mutatnak a statisztikák?
2023. febr. 17. 19:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%
Szerinted erről valaki közzé fog tenni valós statisztikát?
2023. febr. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem is a statisztika érdekel, mert az tényleg nem valós, hanem inkább az, hogy esetleg akik kórhazban, szülészeten dolgoznak, mit tapasztaltak.
2023. febr. 17. 19:10
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Szülészeten dolgozom, nincs több magzati halálozás.
2023. febr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%

Es aki terhesen oltatta be magat? Ok is mind meghaltak a babajukkal egyutt? :))


Amugy ha meg tobb is lenne, egy magzatelhalas egyszeruen annyira soktenyezos dolog, hogy nem tudnad csak es kizarolag az oltast okolni miatta.

2023. febr. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%
Terhesen oltattam magam. A gyerekem egészséges és boldog.
2023. febr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%

Én is fel vettem az oltást és iszonyat nehezen jött össze a baba 17 hónap

Aztán most sikerült de el halt 7 hetesen a terhesség

2023. febr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
Oltott vagyok, hónapra pontosan ugyanúgy jött össze a gyerek mint az első, és a terhesség is kb ugyanolyan eddig. Nálunk kötelező volt az oltás, és babaeső van azóta is, nem látom egyelőre a nagy halálozást. Ismerősi körben vegyesen van minden, ott sem.
2023. febr. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%

6, ha első gyerek, akkor sok következtetést aztán nem vonhatsz le belőle. Elég sok teherbeesési problémával küzdő volt covid előtt is.

Barátnőm négyszer vetélt el covid előtt, pedig neki már volt egy gyereke.

2023. febr. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
26%

Nekem a kórházban mondták, hogy furán sok lett a magzati elhalás, valamint a véralvadási probléma terhesség alatt.


Hozzáteszem, hogy senki nem szólt az oltásról és covidról, csak megjegyezték amikor én is elvetéltem 13 hetesen.

2023. febr. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
21%

6os vagyok nem az első babám lenne

Előtte 2x első próbára össze jöttek de mióta oltast kaptam nem akar össze jönni sőt el is ment ami sikerült

2023. febr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!