Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan, aki 40 felett...

Van olyan, aki 40 felett szült? Ha igen, hány évesen, és jó, vagy rossz tapasztalatai, élményei vannak ezzel kapcsolatban? Voltak esetleg ítélkezők körülötte, vagy mindenki pozitívan fordult felé?

Figyelt kérdés

#40 felett szülni
2023. márc. 18. 04:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
10.. apukám 42 évesen halt meg. 15 voltam. Szerintem nem ennyire csupasz tény az hogy csak és kizárólag azért szül valaki mert ösztön.. de én itt befejeztem szombat van, nálunk süt a nap. elmegyek sétálni a gyerekeimmel inkább. pá
2023. márc. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
28%

Jaj mindig ezzel jönnek. Ennyi erővel ne menj sétálni mert elesel és meghalsz, sokkal biztonságosabb otthon.

Nyilván senki nem abban reménykedik hogy 42 évesen fog meghalni.

De az ösztön az csupasz tény.


Illetve gold diggereknél van meg ugye az életbiztosítás

2023. márc. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
25%
42 éves volt anyu mikor születtem. Szeretem. De az, hogy kisgyerek mellett őt kellett már ápolnom, hogy 10 éve nincs életem az nagyon nem jó. Én megfogadtam, hogy ha addig nem jön össze 28 felett nem szülök ( pedig akkor még nem tudtam mi vár rám). A 28. szülinapom napján derült ki, hogy babát várok. Imádom a fiam, de tesója már nem lett, mert nem akartam kitenni annak egy gyereket, hogy öregek a szülei.
2023. márc. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

😁 Jópár megkeseredett írt ide,aki- tisztelet a kevés kivételnek-, itt vezeti le részben, v egészben a frusztrációját, a saját szomorú életét. Ez utóbbi viszont nem vicces. Jobbulást nektek, tényleg rátok fér!

A kevés kivételnek meg köszi az adekvát választ☺️

2023. márc. 18. 18:21
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az egyik kolléganőm, 41 évesen, ráadásul ikreket. Na most jöhetnek, a "nagy majd a nagyszüleinek nézik" hozzászólások, mert a férje meg 50 volt ekkor. Az oka, hogy neki a karrierje volt az első, mindent el is ért, most mindent meg tud adni a gyerekeinek és ő is mindent elért, amit szeretett volna.
2023. márc. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!