Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Más is fél hogy olyan nemű...

Más is fél hogy olyan nemű gyereke születik amit nem szeretne?

Figyelt kérdés
Én pl elégé félek hogy lányom lesz, nem hiszem hogy tudnék kezelni egy kamasz lányt. Másnak is vannak ilyen félelmei? Vagy csak én vagyok selejt?

#félelem #Lány gyerek #Fiú gyeremek
2023. ápr. 23. 13:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem ez nagyon bizarr. A gyerekvállalás előtt is köztudott, hogy nem lehet választani. Aki nem tudja elfogadni, az egyik lehetőséget, annak nem kéne gyereket vállalnia. Sok gyereket tettek tönkre a szülei evvel a debil hozzáállással. A szülővé válás abból áll, hogy érkezik valaki, akit az ember feltétel nélkül szeret. Nem akkor, ha megfelelő nemű.
2023. ápr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
Huu van baj a fejedben kőkeményen
2023. ápr. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
74%
Én inkább lányt akartam, mint fiút, az is lett. Szerintem ezzel semmi baj nincs. Nyilván ha lány lenne akkor is ugyanúgy szeretnéd, a saját gyerekét mindenki szereti, mindegy milyen a neme.
2023. ápr. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
17%
Nyugi ez tök normális. Èn is rettegtem, hogy lány lesz. Szerencsére fiú.
2023. ápr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
77%

A szíve mélyén mindnekinek van egy preferált nem.

Nekem a fiú.

De hogy ne szeresd a gyereked mert nem az a nemű amit szeretnél? Ez bizarr.

Az én történetemmel a hátam mögött tényleg azt tudom mondani hogy Mind1 csak egeszeges legyen.. De a szívem mélyén fiút szeretnék 😊

2023. ápr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
96%

Nem, más akkor vállal gyermeket, ha eléri a felnőtt kort és mentálisan ép. Esetedben láthatóan minimum egyik kritérium nem teljesül.

Amúgy pedig kétlem, hogy kamaszlányt szülnél...

2023. ápr. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
93%
Milyen mesebeli fantazmára alapozod, hogy egy kamasz fiút könnyebb kezelni?
2023. ápr. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
"De hogy ne szeresd a gyereked mert nem az a nemű amit szeretnél? Ez bizarr." Én arra gondoltam hogy attól félek hogy lány lesz, és azt nem szeretnem annyira. nem magát a gyereket nem szeretném. Félreérthető volt.
2023. ápr. 23. 13:37
 9/22 anonim ***** válasza:
80%
Félelem az túlzás, de aggódtam azért anno, amikor apuka meggondolta magát, hogy mi lesz, ha fiú lesz, hogy fogom férfi minta nélkül nevelni.
2023. ápr. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
94%
Na a kamaszfiút kezelni aztán sokkal könnyebb :D Inkább nem is részletezem többségük mit művel a négy fal között, meg buliban a haverjaival :DDDD Amúgy meg, ne vállalj gyereket ha ennyire rettegsz a nemétől. Nyilván sokaknak van preferenciája, de akinél ilyen súlyos szinteket ölt már az első gyerek előtt is, az inkább kezeltesse magát először.
2023. ápr. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!