Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért gondolják sokan a nők,...

Miért gondolják sokan a nők, hogy ha szülés közben ordítanak, könnyebb lesz?

Figyelt kérdés
Szerintem ez egyáltalán nem így van.

2023. ápr. 23. 21:43
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
86%
Ez tökre nem igaz, hogy akinek igazán fáj nincs ereje ordítani. Az elsőnél az oxi miatt földöntúli fájdalmai voltak. 50 perc alatt tágultam ki 2 ujjról teljesen. Az egész egy egybefüggő ordítás volt. A másodiknál nem volt oxi, nem is fájt annyira és nem is ordítottam annyit. A kitolásnál pl egyáltalán nem.
2023. ápr. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
85%
Nem azèrt ordìtottam, hogy könnyebb vagy nehezebb legyen tőle a szülès, hanem mert nagyon fàjt. Rendes helyen ilyesmèrt nem bunkòskodnak a kórhazban. Eszükbe nem jutott ràmszòlni.
2023. ápr. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
85%
Ennyi erővel ha fáj a lelkednek valami, valami bánt miért sírsz? Mi ez a hülye kérdés... Miért kell a szülő nőket így kritizálni?
2023. ápr. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
89%

De kár, hogy nem a szülésem alatt tetted fel ezt a kérdést. Lehet, hogy ha fejberúgtalak volna, akkor könnyebb lett volna 🤷‍♀️

Bocsáss meg, sajnos nagyon megviselt a mesterséges oxytocinnal erősített fájdalom. Előtte én sem kiabáltam. Nem gondoltam, hogy könnyebb lesz az ordítástól, de olyan szinten fájt, hogy nem tudtam és nem is akartam kussban maradni, csak azért hogy ne zavarjam hangoskodásommal a magadfajta zen kismamák/kisasszonyok köreit.

2023. ápr. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
83%
Fixen nem tudod mekkora fájdalom a szülés... 😅
2023. ápr. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
69%

Az elsőnél vajúdás közben ordítottam, nem tudtam csinálni, a.it a szülésznő mond, "lazítani" meg "beleengedni magam a fajásba", nem is értettem, mit akar, csak ordítottam.

A másosiknál már tudtam, mire kwll számítani és mit kell ellazítani, meg hogyan kell beleengedni magam. Egyáltalán nem kiabáltam vajúdás közben, még az utolsó legnagyobb fájások közben is sikerült csak óriási levegőket venni, mondjuk közben szó szerinr téptem a hajamat.

Szóval ez nem döntés kérdése elsőnél semmikepp. Fogalmad sincs, milyen lesz. Másodiknál se annyira döntöttem, csak így alakult. Sokkal könnyebb irányítani, ha tudod, mire számíts.

2023. ápr. 24. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
88%
Nem gondolják hogy könnyebb lesz az orditastol. Azért orditanak, mert fáj. Vágj rá kalapáccsal az ujjára és figyeld meg, orditassz e
2023. ápr. 24. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
82%
Az ilyeneket tudnám szemközt köpni, lerúgni a fejét a helyéről. Persze eljátszok a gondolattal de nem teszem mert igyekszem jó példát mutatni a fiamnak. Azért kiabál mert fáj neki és így könnyebb. Bármilyen hihetetlen amikor szenvedsz nem akarsz és nem is fogsz sok esetben foglalkozni azzal masnak mi a kenyelmes.
2023. ápr. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
83%
Valószínűleg igazad van, és minden nő ilyen buta, csak te vagy egyedül helikopter. Még jó, hogy van köztünk valaki, aki jobban ért a szüléshez,mint az összes nő együttvéve.
2023. ápr. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
76%
Nekem valahogy egyszerűen jött a fájással a végén, ugyanis a tolófájás borzasztóan fáj, olyan ,mintha szét akarnának feszíteni, nem vagyok ordítós típus de a végén egyszerűen muszáj...aki ilyet kérdez nem szült
2023. ápr. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!