Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért gondolják sokan a nők,...

Miért gondolják sokan a nők, hogy ha szülés közben ordítanak, könnyebb lesz?

Figyelt kérdés
Szerintem ez egyáltalán nem így van.

2023. ápr. 23. 21:43
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
74%

Tolofajasok kozbeni nyomasnal muszaj is hangot adni, a nok nagy resze osztonbol ad, hiaba hiszik sokan kiabalasnak. Egyszeruen ha kifujaskor hangot adsz, ami nem torkod szakadtabol uvoltes, hanem ilyen mely horgo morgas (nem tudom mashoz jobban hasonlitani), akkor a rekeszizom is jobban aktivalodik es nyomast gyakorol a hasizom felso reszere, aminek eredmenyekepp sokkal erosebb preselesi erot tud kifejteni az ember, mintha egyszeruen csak halkan kifujna a levegot.

A testepitok/sulyemelok sem veletlenul adnak ki hangot egy-egy liftingnel.

jan. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
75%
Én is ordítottam végül, korábban érkezett, hajnalban indultak a fájások, délelőtt még az apámat temettem, délutánra kibírhatatlan lett, nem voltam felkészülve lélekben, a kórházból még 1 perces fájásokkal is haza akartak küldeni. Az volt a mázli hogy gyorsan lement, utólag tudtam meg hogy oxitocint is kaptam, a tágulás alatt volt a legrosszabb, mert akkor csak várni lehetett, hidd el ez nem olyan fájdalom volt amihez pár után hozzászoksz, de én se hittem volna. A kitolás már ment némán, mert ott bele tudtam fojtani a préselésbe, de addig konkrétan azt hittem belehalok. Két óra alatt lement, két ujjnyi tágulásból.
jan. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
82%
A férfiak miért gondolják, hogy kondizás közben üvölteni kell? Erősebbek lesznek tőle?
febr. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!