Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek volt császármetszése...

Akinek volt császármetszése mi a véleménye róla? Milyen volt? Mennyi ideig tartott a felépülés?

Figyelt kérdés
37 hetes terhes vagyok, első várandósság, medencevégű fekvés miatt ma kiírtak császármetszésre a 39. hétre, azt mondták ez a protokoll, ha első terhességnél farfekvésben van a baba.

2023. máj. 3. 15:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia.Nekem a kórházba derült ki,hogy császározni fognak mert a gdm miatt egyáltalán nem tágultam.

Most a második babám várom énkértem a császárt a kis korkülönbség miatt id meg SZÁMOMRA ez a biztonságosabb.

A kórházi felállás nagyon sz*r volt de minden nap egyre jobb!!

Mozogni kell sokat meg sétálni 1 2 hét után sokkal jobb volt .. :)

Jóegészséget Kívánok!

2023. máj. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én februárban szültem császárral, medencevégű volt a lányom. Reggel fél 8kor szültem, 2 után kicsivel már felvittek az osztályra. Lányom behozták, ketten voltam vele, aludt. Egyszer csak elkezdett sikítani a légzésfigyelő.. annyira megijedtem (mivel gond volt a szülésnél) hogy egyből kiugrottam az ágyból “szaladtam” oda hozzá. Életembe ilyen fájdalmat nem éreztem! Azt hittem szét szakadok. Nekem 2 hét kellett mire fel tudtam állni úgy az ágyból hogy nem sírok.. Annyira fájt.

Egy jó tanács, ha viszik be a babád műtét után apukával az aranyóra, ne mozgasd a fejed!! En nem hallgattam senkire mozgattam, akkor nem fajt de utana 9 napig olyan nyomás volt a fejembe meg a gerincembe .. most vissza gondolva.. nagyon nehezen viseltem pedig nem vagyok egy nyámnyila

2023. máj. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én ezerszer rosszabbra számítottam. A műtét gyors és fájdalommentes volt, az első felállás pocsék, de kibírható (tudom, hogy van, akinek sokkal rosszabb), onnantól meg igazából kutya bajom nem volt. Ha előre tudhattam volna, hogy ez ennyike lesz, megspóroltam volna 3 hónap gyomorideget.
2023. máj. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!