Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Koraszülött baba! Akinek 30...

Koraszülött baba! Akinek 30 hétnél korábban született a babája azoknak meg tudták mondani, hogy miért? Volt már valamilyen előzménye? És ha igen akkor mikor kezdődött?

Figyelt kérdés
19 hetes vagyok, ikreket várok, pár napja voltam genetikai UHn, szerencsére minden rendben volt, a méhszájam is zárt, hosszú a méhnyak. Tudom, hogy ikreknél gyakoribb a koraszülés és azt is tudom, hogy ha 36 hetet egyben maradunk akkor az már nagyon jó. Amitől mégis a leginkább félek, hogy 30 hét előtt jönnek ezért is érdekelne, hogy a tény, hogy egyelőre minden rendben van és, hogy sokat pihenek megnyugtathat-e. Mennyire történik az ilyen koraszülés derült égből villámcsapásként?

2023. aug. 31. 11:30
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező és válaszolók? Részvétem csajok, a vetélés és halva szülésnél amik történtek. Ikrek amúgy is kora születtek de a 30. Héttől bármikor születhetnek és élve jönnek a világra, és 80 évet élnek. Sok baba vesztés, ideg össze roppanás.
2023. okt. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!