Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyennek "kell" lennie a...

Milyennek "kell" lennie a folyásnak császármetszés után 10 nappal?

Figyelt kérdés

Nyilván mindenkinek más, gondolom, de aki mondjuk már nem vérzik olyan tipikusan piros véresen, annak milyen volt? Nekem most hol van, hol nincs. Ha van akkor ilyen barack rózsaszín színű (bocs, nem tudom mihez hasonlítani) és híg. Aztán kifolyik egy nagyobb adag és van, hogy egész nap nem is jön több vagy csak nagyon minimális. Néha még vannak benne nyálkahártya darabok, de már azok sem pirosak. De inkább csak a folyás van még ebben a formában. Amúgy nem büdös, igazán szaga sincs. Csak a színe meglepő számomra, mert még sosem szültem és nem tudtam mire készüljek, mi a normális.

Nektek milyen volt? Tudom, hogy sokaknak ez undorító téma, de engem akkor is érdekel 🙂!


febr. 13. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. 10 hétig is jöhet mehet kisebb nagyobb adagokban.
febr. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
febr. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen első.

Ja nekem olyasmi mint az alsó képen.

febr. 13. 12:48
 4/4 Babika11 válasza:
A Császárvonalnál van erről egy cikk is, hogy meddig tart, milyen a gyermekágyi vérzés császár után.
márc. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!