Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan lépjek túl császármetsz...

Hogyan lépjek túl császármetszésnél a lábbénulással járó félelmen?

Figyelt kérdés
Első szülésem sürgősségi császárba torkollott több okból is. Előtte vajudtam, nagyon erős fajasaim voltak, az mégse remit még annyira, minthogy újra ne érezzem a lábam. A császár után nekem a felépülés is hosszú és fájdalmas volt, de még arra is azt mondom, hogy hát, kibirtam...azt az érzést, hogy lebenultam, viszont SOSE akarom újra átélni, mégis akarunk meg egy gyereket, de a vbactol is félek a lehetséges komplikációk miatt. Elmúlik ez a félelem valaha?

febr. 27. 15:55
1 2
 11/11 Babika11 válasza:
Érdemes lehet egy szakemberrel, dúlával vagy pszichológussal beszélgetni a szülésélményedről, a félelmeidről, a Császárvonalnál olvashatsz ezzel kapcsolatban. Nekem sokat segített, hogy tudtam beszélgetni a császáromról, nálunk komplikáció volt, nem sokon múlott a babám élete.
márc. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!