Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Szent Imrében tényleg...

A Szent Imrében tényleg ennyire bűn a programcsászár?

Figyelt kérdés

Itt is láttam több kérdésnél, meg hogy képesek előtte még vajúdtatni "csakazértis" alapon.


Oda tartozom, de ezeknek nem szeretném kitenni magunkat.


Viszont ha jól tudom, köteles vagyok itt szülni, ha nem megyek magánba...


Valakinek van viszonylag friss, programcsászáros tapasztalata a kórházzal?



ápr. 16. 22:52
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Mi a program császárba haltunk bele majdnem
ápr. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

#20

Befogadó nyilatkozatot tud írni attól még, bár a "nem lehet bent" is olyan, hogyha "véletlenül" pont úgy van az ember kiírva akár pcs-ra, akár indított szülésre, hogy pont ő van bent, akkor bent van...


(Honvéd kórházra gondoltam amúgy, de valószínűleg marad az Uzsoki, random ügyeletessel. Ott elvileg nem szívóznak, ha van javaslat a pcs-ra.)

ápr. 17. 17:04
 23/30 A kérdező kommentje:

#21

Leírod, mi történt?

ápr. 17. 17:05
 24/30 anonim ***** válasza:
0%

A Tritonban simán megcsászároznak


Amikor még fizetsz is azért, hogy az orvos magasról kakkintsa le a szakmája szabályait... Hogyan tudjátok magatokat és a babát olyanra bízni, akit nem érdekel se kockázat, se semmi, kérésre bármit elvégez indok nélkül?

Bezzeg ha kiderül, hogy kivették a gyereked manduláját, epdig talán nem is kellett volna, vered majd az asztalt, hogy nem volt indokolt...

ápr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
78%
24#-es, A kettőt én nem hasonlítanám össze. Inkább ahhoz hasonlítanám, hogy altatásban vagy érzéstelenítés mellett szeretnéd e a mandula műtétet, a végeredmény ugyanaz, kiveszik. Érted? Itt a végeredmény ugyanaz, sőt biztonságosabb, nincs elakadás, oxigénhiány és társai, az eredmény, hogy ott van a picid mindegy milyen módon. Ne hasonlítsuk már ahhoz, ha mondjuk indokolatlanul kiveszik a veséd pl.:D Vagy a mandulád. Itt mindenképpen kijön a gyerek, vagy így vagy úgy. Írom úgy, hogy sose szültem magánkórházba, de ha valakinek van erre javaslata van. Ezt ne laikus döntse el itt hanem az orvos.
ápr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
58%

Azt szeretnèm èn eldönteni hogy mit szeretnék és mit nem..

Mert míg àllamiban is leszarjàk àm a szakma szabályait és szó szetint megszülesztenek ha beledöglesz is (indítanak ha ünnepnap/hétvége jön, nyomják az oxit, gátmetszés, Kristeller, kézzel tágít szó nélkül, szabad testhelyzetről ne is álmodj, pláne ne vízben szülésről) addig miről beszélünk? Ja, és így is 50% körüli az átlag császáraràny, azt ne mondd hogy ez normális... WHO ajànlásoknak totál ellentmondanak, tele szokásjoggal aminek nincs semmi oka..Ez bezzeg vhogy sose szúrja az ilyen véranyuk szemét mert ő kiküszködte a gyereket a szent vaginàn, szenvedjen más is...Hát meg a lóf@szt, ha ők így akkor én is. Bocsi hogy nem kockáztatok hüvelyrepedést, negyed fokú gátrepedést, inkontinenciát meg hasonlókat ha nem muszàj.

Ha vki most a mai Magyarországon garantálja nekem hogy evidence based ellátást kapok 100%-osan, akkor majd szülök hüvelyi úton.

ápr. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
0%

Azt szeretnèm èn eldönteni hogy mit szeretnék és mit nem..


Hát ne szeresd. Abba is beleszólnál, hogy a sérvedet vagy a humerustörésedet milyen módszerrrel oldják meg? Ugye hogy nem.

ápr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

De, beleszólok bármily meglepő. Jogom van hozzá, gondolom ez is meglep..

Azok ott nem fehér köpenyes istenek ám, akiknek csak hajbókolni lehet, hanem kérdezhetsz is és bizony köteles válaszolni és alaposan megindokolni miért azt a kezelést javasolja amit.

Az úgy szoktuk pedig nem elfogadható indok.

Vagy te bankba is így mész? Mindent úgy csinálsz ahogy az ügyintéző mondja, hitelt veszel fel ha szerinte kell neked?

Ha ott kérdezel az orvosnál miért nem?

ápr. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

"Hát ne szeresd. Abba is beleszólnál, hogy a sérvedet vagy a humerustörésedet milyen módszerrrel oldják meg? Ugye hogy nem."


Hát, ha vázol 2 féle alternatívát, felsorolva mindkettő előnyeit és hátrányait, akkor mérlegelhetek, és dönthetek, melyiket tartom megfelelőbbnek.


Na, ez is ilyen.

Olyan helyre nem fogok menni én se, ahol telibe lefossák az előzményeimet, és olyan emberekre sem bízom magunkat, akiket csak a csőlátásuk vezérel, mert mindenáron meg csakazértis, egyéni tényezőket figyelmen kívül hagyva törtetnek, darab-darab alapon.

ápr. 17. 20:40
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
27es. Miért? Mert te eldöntöd?:D Ki vagy te, hogy más beavatkozásánál te majd eldöntöd, hogy mit csináljon? :D mekkora már. Más se szól bele, hogy te hol tolod ki a gyereked. Jól esne, ha beleugatnának? Ameddig van opció valakinek a fizetett, addig szabad döntési joga, ahogy minden beavatkozás.
ápr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!