Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akiket elhagyott a párjuk a...

Akiket elhagyott a párjuk a baba születése előtt, azok hogyan élték meg egyedül a szülést? Gondoltatok közben a férfire?

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Engem mondjuk nem hagyott el, sőt bent volt velem, de én még így sem gondoltam rá:)


Kérd meg anyukádat, nővéredet, egy barátnőt, bárkit akiben megbízol, sokkal jobban tud segíteni, mint egy férfi.

Az én férjem konkrétan elájult. Előtte azt hittem, h ilyen csak a filmekben van:)))


Sajnálom, ami veled történt, de hidd el, főleg az elején mikor hazamentek, nem sok segítséget várhatsz a férfitól.

Akkor is hívj segítséget, valakit aki főz rád, stb.

2010. nov. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

NEM!Amikor megszületett és megláttam az első mondatom az volt,hogy lesz apukád!Nem arra a féregre gondoltam,hanem egy igazi apukára!

Nekem a terhesség rosszabb volt egyedül.Amikor vásárolgattam,összeraktam a kiságyát,dekorálgattam a falat,csak én vártam őt.

Később,amikor sétálni mentünk mindig csak én tologattam.

Most már belenyugodtam.Sajnos még nem érzem magam erősnek egy kapcsolathoz.A kicsim pedig már 20 hónapos.

2010. nov. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Hát biztos nehéz de hidd el a gyerek kárpotol majd az elvesztett apáért.

Bocs de megkérdezhetem hogy hogyan tudod egyedül eltartani majd a babát?Vagy talán szülőknél élsz?

2010. nov. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!