Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért viselkedik így a férjem?...

Miért viselkedik így a férjem? (kicsit hosszú)

Figyelt kérdés

Harmadik gyermekemet szülöm januárba. 27 éves vagyok. Gyakran görcsöl a lábam, fáj a derekam, nehezen alszom el, van,hogy egész éljel fent vagyok. A gond az,hogyha megkérem a férjem,hogy maszírozzon meg, húzza a száját, meg nem akarja csinálni. Ha megkérem aludjon a másik szobába, hogy legalább tudjam éjjel nézni a tévét, mert megőrülök az álmatlanság miatt, nem megy át, mert ott neki kényelmetlen az ágy. Ha valamim fáj és mondom neki, kiröhög, vagy le sem sz...-ja. Csak azt mondja,hogy nyivákolok állandóan. ha valamit kérek tőle, mindíg szexuális szolgáltatást kérne a helyébe. Pl. ha megkérem menjem el a boltba mert cipekedni kell,az a válasz,hogy: "Még nem tettél érte semmit!" Nem zavarja,hogy veszélyeztetett vagyok, így a szex csak úgymond neki jó.

Mindezek ellenére bent akar lenni a szülésnél. De véleményem szerint nem azért,hogy lelkileg támogasson segítsen, hanem,hogy lássa a megszületni az utódját, amit ő olyan jól megcsinált. Ha a terhesség alatt nem támogat, egy kicsit sem kedvez, én nem látom szívesen a szülőszobán sem! Nem azt mondom,hogy nyalja ki a fenekem, de legalább úgy viselkedne mint más boldog kispapa, akik csodálják a nejüket az áldott állapot miatt és szeretnének ösztönösen a kedvükbe járni. A nőgyógyásznál is úgy elszomorodok amikor párba mennek és a férfi segíti levenni a kabátot, kiugrik a boltba egy ásványvízért a nőnek, mert nagy meleg van stb.....

Ti hogy élnétek ezt meg? Túl dramatizálom?


2010. dec. 2. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Szia! Bocsánat ha nem esnek jól a soraim, de biztos nem viszed tulzásba? Próbáld ki hogy pár napig nem "panaszkodsz" Menj ki Te olvasni ha nem vagy álmos, stb. Ha ezek után is igy viselkedik akkor gondokozhatsz, mert elég csunya a viselkedése. (mondjuk igy sem tul suimpi....bocs).
2010. dec. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Azért kicsit sajnállak!És nem tudom miért ilyen veled!Mondjuk az én férjem sem kísérgetett el a dokihoz!Egyszer voltunk együtt 4d uh-n!De ha azt mondtam úgy ennék csokit vagy valamit akkor fogta magát és elment a boltba!Nagyon sokszor ő vásárolt be és cipelte haza mert én nem bírtam már felgyalogolni a 4. emeletre a sok cuccal!Ha éppen valamim fájt kérés nélkül megmasszírozott!!Ő ilyen kis lelkis!Nem szereti nézni ha nekem vamai nem jó,fáj...stb!De ez nem azt jelenti hogy minden pasinak ilyennek kén lenni!Tényleg nem tudom miért ilyen veled??Amúgy régebben is ilyen volt??Az előző terhességek alatt is??
2010. dec. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen,szerintem mindegyiknék ilyen volt, de talán most a legjobban. Nem viszem tulzásba a nyafogást szerintem, mert két gyerek mellett nem is tudnám, ugyan úgy ellátom őket mint eddig, főzök ,takarítok. Csak jól esne,ha ezek után este egy kicsit átgyurna.Ja, és ha neha rászánja magát, majd kitöri a lábam, nagyon fáj, recseg,ropog, szorítja úgy hogy egy perc mulva mondom,hogy inkább hagyjuk...
2010. dec. 2. 14:08
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Szia Lelki/Sors Társnőm! Én is 27 vagyok, áprilisban szülöm a harmadik gyermekemet. Kicsit hasonszőrűnek érzem magam, bár én még "kis terhes" vagyok hozzád képest. Nálunk van egy 28, egy 14 hónapos baba, most 22 hetes terhes vagyok. Az igazság az, hogy ezt a harmadik babát nem igazán akarta a férjem, inkább elfogadta, hogy van. És én valahogy érzem is rajta ezt. Biztos, hogy sosem hagyná ki az alkalmat, hogy leszóljon, hogy már megint hízok. Biztos, hogy ha valamim fáj és megemlítem, akkor az a válasz rá, hogy már olyan uncsi! Olyan az előző terhességeim alatt sem volt, hogy én kívánok valamit ő pedig rohan, hogy hozza nekem. Azt viszont nem lehet észre venni, hogy tudomást sem akar venni a más állapotomról, esze ágában sincs kímélni, esetleg bármennyi terhet levenni a vállamról. Egy kicsit most durvult a hozzáállása a terhességemhez, gondolom azért mivel ezt most ő sem szerette volna, de az előző kettőnél sem volt az a kényeztető típus. Minden hibája ellenére, azonban be kell, hogy valljam, jobb Apát nem láttam még a környékünkön, a gyerekeim imádják, ő szét dolgozza az agyát, hogy mindenük meglegyen, mindenről lemond értük, és ahogy itthon van, mindjárt csak róluk szól az élete. Engem tényleg hanyagol mostanában, de remélem majd a harmadikat is így fogja szeretni.
2010. dec. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Én csak azt nem értem,hogy miért vállaltátok a 3. babát,ha apuka ilyen elutasító?Mi most készülünk a 3. babára,mindketten egyformán akarjuk.A férjem eddig is segített,amennyire lehetett kímélt is(sokszor már én nem akarom,hiszen egész nap melózik).Nekem biztos,hogy rosszul esne az a viselkedés,amit a párotok tanúsít.
2010. dec. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

Nem akarlak megbántani, de ha tényleg így van, ahogy írod, az nem normális! Nem dramatizálod túl. Mi az, hogy "még nem tettél érte?" Hogy hogy élném meg? Nehéz elképzelni, mert az én férjem ennek az ellentéte, mindent a fenekem alá tolt terhesen, de ha így lenne, nagyon szomorú lennék.


Össze kéne, hogy szedje magát a férjed, három gyereketek van, mindenképpen meg kell értetned vele, hogy elhidegít a viselkedésével.

2010. dec. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kedves Lelkisorstárs!

A harmadikat mi sem terveztük, illetve még nem most, de én is és a férjem is nagyon örülünk neki. És nekem is nagyon jó apa emellé, sokat dolgozik ő is, heti kétszer úszni viszi a gyereket, úgy ,hogy ő is bemegy velük, ha betegek elviszi az orvoshoz, kezelésekre hordja őket. Most például nem is tudtam róla, de félre tett hónapok alatt kétszázasokból 30 ezer forintot a gyerekeknek, hogy szép karácsonyuk legyen. valamennyire ez nálam kompenzálja a genyóságot.


Kedves utolsó, idegesítő ez a hozzáállás valóban, de nem ezen múlt,hogy vállalunk e harmadik gyereket vagy sem. Soha nem a magam érdekeit helyezem előtérbe,hanem a gyerekekét.

2010. dec. 2. 14:31
 8/10 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudom miért ilyen veled, de nagyon nem tetszik Nekem ez a hozzá álllás. Szerintem nem dramatizálod túl, és az, hogy szexet kér cserébe, egyenesen gusztustalan, főleg, hogy veszélyeztetett vagy. Mit várhatsz majd tőle az első hónapokban, mikor majd a kicsivel kell lenned, és ott van még a két nagyobb gyerkőc, és a háztartás?

Nagyon sajnállak...:-(((

Mindenesetre jó egészséget, és kitartást kívánok!

2010. dec. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.

Most olvasom az utolsó hsz-edet, hogy azért csinál ezt-azt.

Hát akkor csak nulla a beleélőképessége sajnos, hogy milyen lehet ennyi súlytöblettel létezni. Biztos amolyan régi tipusú pasi, aki azt mondja, hogy a nőnek ez a dolga, ne nyavalyogjon, és kész...De akkor is sajnállak, én olyan mimóza voltam terhesen, hogy tök idegesítő voltam, de a férjem akkor is segített, és csak utána mondta, hogy az agyára mentem.:-DDD

2010. dec. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

KÖszönöm a lelkesítéseket. Azért ahogy így olvasgatom a többi kérdést, vannak nálam rosszabb helyzetben lévő nők is.

Sőt...

2010. dec. 2. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!