Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült v. ki otthon közületek?...

Szült v. ki otthon közületek? Én itthon szeretnék szülni. Geréb Ágnest szerettem volna hivni de öt már nem lehet. TUdtok olyan orvost aki vállal otthonszülés levezetését?

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 20:00
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
67%

nem kéne a kérdezőt fikázni, senki véleményére nem volt kiváncsi, csak információ után éreklődött! Egyedül az ő dolga, hogy hol és hogyan akar szülni, és ő vállalja a felelősséget a gyerekéért!

Boldog karácsonyt mindenkinek!

2010. dec. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
96%

Bocsi én voltam az akit érdekelt konkrétan hogy miért is akarsz otthon szülni de nem tudtam hogy ez lesz belőle.

DE egyet igérj meg ha otthon szülés mellett döntesz és baj lesz a babával(AMI NE LEGYEN!!!)akkor nem lesz veled tele a sajtó hogy XYnevű othonszülő nő perli az XY-t komplikáció miatt......

Mert ha már a saját kényelmedért vagy ennyire oda akkor a lelkiismereteddel is számolj el magad és ne mást perelj.

Oké vannak sajna olyanok akik kórházban szülnek és perelnek műhibaper miatt.

Én sem szülnék otthon akármilyenek a körülmények a kórházban mert vki írta is hogy 20perc alatt sokminden történhet sajnos mig a kórházba érnek veled vagy a babáddal.nagyon gondold át ezt mégegyszer és remélem/reméljük sokan hogy a babád érdekeit néed és nem az önfejűségedett és a konfortérzésedet.

És még mindig nem akartalak megbántani semmivel bocsi ha nyersen fogalmaztam.

Boldog Karácsonyt és Boldog babavárást

2010. dec. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
56%

Az odáig rendben hogy leírja mindenki a saját kis véleméynét a kérdezőnek, viszont az elég undorító hogy csak azért hordják le nagyrészt mert az ő véleménye nem egyezik a válaszolóval... hát ez is szánalmas.

Rengeteg beteg, sérült gyerek születik orvosi műhiba miatt, és nem csak az orvos hibájából, mert mondjuk a második 12 óráját húzza le egyhúztomban mert a legtöbben fogadott orvossal mennek szülni, és hát nekik nyilván nem mond nemet mert akkor kiesik a zsebéből a pénz, így hullafáradtan ugyan de csakazértis a világra segíti a picit, közben meg mivel ő is ember ahogy egyre jobban fárad egyre több hibát is követ el. Persze ezek el van tusolva, egy orvost ezért csak nagyon ritkán rángatnak meg pedig ki tudja hány emberélet ragad a kezükhöz.

Ja és ettől függetlenül is halnak meg csecsemők a kórházban különböző okok miatt még ezeken felül, sőt nők is, de azok szépen el vannak hallgatva...

Persze az otthonszülésnek is vannak hátrányai, mert nincsenek műszerek stb. és igen 70 évvel ezelőtt nagyanyáink még otthon szültek, viszont ott természetes volt hogy egy életképtelen gyereket nem mentenek meg, nem tartják életben gépeken-csöveken hogy agykárosodottan élje le a hátralévő xévét megnyomorítva a szülők életét is.


Egyetlen kimutatás sem támasztja alá hogy az otthonszülők között nagyobb a halandóság vagy a csecsemőhalál, mielőtt pocskondiázzátok a kérdezőt legalább nézzetek ennek utána...

2010. dec. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
15%

Lepontozni nagyon könnyű, pedig igazam van, ld:


Felmérés: otthon szülnél, vagy kórházban?

2010. dec. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Kórházban, a Gerébet meg lecsuknám, jó helyen volt ott.
2010. dec. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!