Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült v. ki otthon közületek?...

Szült v. ki otthon közületek? Én itthon szeretnék szülni. Geréb Ágnest szerettem volna hivni de öt már nem lehet. TUdtok olyan orvost aki vállal otthonszülés levezetését?

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 20:00
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
68%

Én inkább kórházban szülök, mert ha baj van tudnak segíteni.

Mert ha véletlenül a köldökzsinór jön előbb akkor veszett dolog az egész, de a kórházban egyből tolnak a műtőbe és babával együtt túlélitek.

2010. dec. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
60%
Felesleges az ilyen önző nőknek magyarázni, szerintem normális nő igy nem gondolkodhat!!!!!
2010. dec. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
régen is otthon szültek mégis ok volt minden. korházban is halnak meg gyerekek ezt a Geréb Ági ügyet azért fujták fel mert félti a pénzét a többi szülész nehogy mindenki tthon akarjon szülni ennyi.én tudommit akarok a férjemmel a kérdésemre várok csak válaszokat egyéb vélemény meg gyalázkodás nem érdekel
2010. dec. 23. 10:47
 14/25 anonim ***** válasza:
67%
Igen ,régen otthon szültek, mert nem volt más választás.Nem azért amiért te szeretnél.DE szerencsére a XI. században már vannak korházak, klinikák.
2010. dec. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
62%
szerencsére több szülő a kórházat választják, de te tudod. De ne feledd azzal hogy otthon szülsz a kard ott lebeg a fejed felett. Épp nálunk történt a kórházban egy hasonló eset, a nő otthon szült és idő előtt levált a lepény, épp beértek a kórházba mielőtt megfulladt volna a gyerek. De sajnos ki kellett venni a méhét. Ha ez kórházban történik még császárral menthető lett volna a méhe. kellemes karácsonyt és boldog új évet.
2010. dec. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
53%
Azt azért nehezen hiszem, hogy mindenki otthon akar majd szülni :)
2010. dec. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem nem kellene így nekimenni a kérdezőnek. Ha másért nem azért, mert nem azt kérdezte, hogy mit gondolnak az otthonszülésről.


Az unokatestvérem Hollandiában él, ő otthon szült. Utólag azt mondta, hogy el nem tudná képzelni azt, hogy legközelebb kórházban szüljön. Neki és a férjének nagyon nagy élmény volt, hogy a saját otthonukban élhették át a kisfiúk világra jöttét és utána csak hármasban voltak.


Különben én a sokak által ajnározott Szent Istvánban szültem. A szülés után 3 napig könyörögtem az orvosoknak, hogy nézzék meg a gátsebemet, mert valami nincs rendben. Azok meg elküldtek a halálra f@szára, hogy mit kényeskedek. Aztán végre a fogadott orvosom, akit persze teletömtünk pénzzel, hajlandó volt megnézni, és mondta, hogy MOST megyünk a műtőbe, és igazából szülés után műteni kellett volna, meg ő azt nem érti, hogy hogy vagyok még képes a saját lábamon járni. Szóval ilyen gondos ellátás mellett akár otthon is szülhettem volna.

2010. dec. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem nem vállalnak ilyen szülést. Max ilyen Geréb Ágnes fajták.
2010. dec. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
53%

A normálisabbja nem vállalja,mert nem akarja szétteni a kezét,hogy bocs ,ez most a selejt.Nem adottak a megfelelő követelmények.Mentőautó a ház előtt,20 percre a kórház.

20 perc klinikai halál???? Te fogod felnevelni.

2010. dec. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
67%
Régebben?? Régebben minden 5.baba belehalt a szülésbe,de nem számított,mert volt másik 5 mellette.És elég sok anya is,csak valahogy elfelejtődött.
2010. dec. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!