Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik fájdalom csilapitó jó...

Melyik fájdalom csilapitó jó a vajudásnál és a szülésnél? és melyik a leghatékonyabb?

Figyelt kérdés
nekem azt monták nem ajálják mert nem tudok nyomni , nem tudom mennyire igaz ,szeretnék élni vele? 38. hetes kismama
2009. jan. 29. 07:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a két első fiamat gázzal szültem. A 3.-at is azzal fogom. Sztem jó (bár mást nem próbáltam), nem nyomja el a fájásokat, csak tompítja azokat. Ellazítja az izmokat, könnyebben tágulsz. Nekem attól indult meg a 2. baba lefelé. Tudod szabályozni, hogy mikor szívod. Erre rá lehet érezni néhány fájás után. Nincs utóhatása!

38+6 hetes

2009. jan. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az EDA a leghatékonyabb. Nyugi, annyit adnak belőle, amennyi a vajúdás alatt szükséges. Mire jönnek a tolófájások, már kezd kimenni annyira a hatása, hogy tudj nyomni. EDA-nál is kétféle van, a sétálós és a fekvős. A fekvősnél még a lábad is elzsibbad, nem érzed. Az egy nagyobb dózis. A sétálós segít a fájdalmat enyhíteni, de tudsz mozogni mellette.
2009. jan. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ÉS ÉRDEKELNE HOGY LEHET ÉREZNI AZ EDA- NÁL A AVÁGÁST ÉS VARRÁST?
2009. jan. 29. 15:41
 4/4 A kérdező kommentje:
nem értem kis betüvel irtam és átváltott nagy betüre
2009. jan. 29. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!