Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A vajúdás közben gyorsan...

A vajúdás közben gyorsan telik az idő vagy inkább ólomlábakon?

Figyelt kérdés
2009. febr. 17. 20:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt várod, mikor lesz már kint a baba, akkor ólomlábakon. De ha mindig nézed az órát és számolod a fájások közti időt (kb. 10, majd 5 perceket)- tehát nem a fájdalomra figyelsz - akkor mégis hamar eltelik egy-egy órahossza.
2009. febr. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az eleje nagyon lassan telt, aztán meg elszaladt az idő. Mondjuk összesen 8 óráig tartott az egész.
2009. febr. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gyorsan telt az idő, de összességében pokoli hosszúnak tünt. Amikor felnéztem, akkor mindig egy csomó idő eltelt már, de akkor ott mindennel együtt nagyon sok volt az a 13 óra, pláne hogy első perctől fogva nagyon erős 2 perceseim voltak.
2009. febr. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az első válaszolóhoz! Ha számolod a fájások idejét és a köztük eltelt időt, akkor valahogy sokkal gyorsabban megy!
2009. febr. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gyorsan telt-bő két óra volt-a férjemmel beszélgettünk.Aztán amikor 2 percesek lettek,már semmi mása nem figyeltem,csak a fájásokra.2 fájás között pedig rápihentem a következőre...2 gyerekes anyuka
2009. febr. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem abszolút más dimenzió volt,egyáltalán nem úgy éltem meg az időt,mint pl. most. amikor nagyon fájt,akkor az egyperces fájás is - nem is tudom,hogyan fogalmazzam - végeláthatatlannak tűnt,a fájások közti idő,ami szintén egy perces volt,az pedig egy szempillantásnak. mikor kevésbé fájt,arra meg nem is emlékszem,annyira elszaladt az az idő. Mikor megszületett a babám és a karomban fogtam és azóta is,olyan,mintha egy perc lett volna az egész,az egész szülés-vajúdás egybefolyik. a valóságban 2,5 óra volt,az pedig igazán nem sok. A tolófájások nekem megváltások voltak,onnantól kezdve tudtam,hogy mindjárt vége,és a karomban foghatom a babámat - én azt már nem is igazi fájásnak éltem meg. Nekem nagyon szép élmény a szülés,tényleg figyelj valamire,akár a fájásokra,akár a babádra vagy az időre,de inkább majd befelé fordulj
2009. febr. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az eleje gyorsan telt, a vége ment nagyon lassan. De összeseb a 26 óra borzasztó sok volt, képes lettem volna utána napokig aludni.
2009. febr. 18. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
10 órát vajúdtam és gyorsan telt.Nem figyeltem az időt,csak a fájásokra koncentráltam,hogy minél jobban tudjam kontrollálni a légzéssel.
2009. febr. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 13 órát vajúdtam, mire megszületett a kisfiam. Nem volt arra időm, hogy az órát nézzem, mert 5 perces fájásokkal sétáltam át a szülészetre, mire a férjem beért 1 óra múlva már 2 perces fájások voltak. 3-4 órán át csak tolófájásaim voltak, ott mondjuk már nagyon ki voltam és vánszorgásnak éreztem az idő múlását. De szerencsére megszületett a "kisfiam" potom 4280 g és 58 cmmel. Már 7,5 hósak vagyunk.:)KITARTÁST!
2009. febr. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
18 óra nagyon sok volt. Ki voltam kötözve a CTG-hez, a párom későn ért be, a kutya nem szólt hozzám szinte. Egyetlen "szórakozásom" az óra figyelgetése volt. :/
2009. febr. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!