Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mára (21-re) vagyok kiírva,...

Mára (21-re) vagyok kiírva, egész nap pörögtem, takarítás, főzés-mosás stb. kórházi csomag ellenőrzése. De sehol semmi előjel? Hány napot várnak az indítással?

Figyelt kérdés
2009. febr. 21. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lesz semmi, kb 5-8 nap és indítják. Elvileg a 42. héten , de semelyik orvos nem várja ki, mert nagy lesz a baba, vagy felázik a bőre stb.
2009. febr. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ :-)
2009. febr. 21. 20:58
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hú, ez már lehet, a "fészekrakó ösztön". Én is a kiírt napon rendeztem át az egész lakást, másnap du. megvolt a fiam. :) Kitartás!!!
2009. febr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A nővéren napra pontosan 2 héttel a kiírt dátum után szült. Pont vizsgálaton volt bent a kórházban mikor elment a magzatvize, akkor még gondolkoztak rajta, hogy haza küldjék-e még néhány órára míg a fájásai rendszeresek nem lesznek, de végül azért nem küldték haza, mert zöldes volt a magzatvíz. A baba 3600g-mal született és valóban kiázott a bőre, de tökéletes, gyönyörű, egészséges (és már 3 hónapos) vidám kisfiú.
2009. febr. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is az utólsó napon pörögtem, kár volt mert sokáig vajúdtam és piszkosul elfáradtam, képes voltam két fájás között elaludni(pedig piszkosul fájt)! Pihenj inkább, hogy legyen erőd a legszebb dologra a világon, a szülésre!
2009. febr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!