Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit tegyek ma negyedszer...

Mit tegyek ma negyedszer küldtek haza! Szombaton töltöm a 40 hetet?

Figyelt kérdés
Múlt héten voltunk bent a kórházban 3 x is ebből kétszer magzatvíz szivárgás gyanújával,megvizsgáltak mondták hogy minden rendben nem szivárog 2-3 perces haskeményedéseim voltak ,mondták úgy néz ki mintha vajúdnék,Szerdán mentem ultrahangra kiderült faros a baba ,csütörtökön megfordították,és azt mondták ma azaz szerdán menjek be és beindítják a szülést,tegnap még az orvosom is felhívtam és rákérdeztem direkt,hogy akkor szülünk és mondta hogy igen!Ma pedig megvizsgáltak azt mondták fej végű és nem szülünk mért gondoltam én hogy szülni fogunk,,,teljesen kivagyok már itthon is mindenki azzal jön hogy rá fog tekeredni a köldökzsinór a baba nyakára ,meg hogy menjek el egy másik dokihoz és indítassam be a szülést,de gondolom ez nem így működik!Van egy 15v hónapos fiam akit most a napokban ide -oda cincáltunk ,ezért is vagyok teljesen ki és nem szeretném ha baja lenne a babának,most is keményedek,elég sűrűn és már azt sem tudom mikor kell bemenni a kórházba ,félek hogy megint haza fognak küldeni!Nagyon messze van a kórház ahova járunk és ugye ilyen benzin árak melett!
2011. márc. 16. 13:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
engem is kétszer hazaküldtek. Ha pedig már szltél tudnod kellene milyen a szlési fájdalom... De hogy a babát megforditani ilyet még nem hallottam..
2011. márc. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Most megint 2 perces keményedéseim vannak az első szülésnél ott fájások voltak semmi keményedés!Most pedig nem fáj hanem húzódik össze elég rendesen úgy eldeformálódik a hasam,csak a picinek ne legyen baja odabent!!!Voltam ma az orvosomnál is ő is megvizsgált és mára neki is be volt írva hogy szülünk!Ezért kicsit kivagyok már,azt mondta ha valami van menjünk,de én már ott tartok hogy inkább ügyeletre megyünk és nem a fogadott dokinál szülök,átírták a dátumot is 6 nappal!Az nem kevés szerintem és itt még magzatvizet sem néznek mert azt mondták nem szokás!
2011. márc. 16. 20:21
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem konkrét fájásaaaim nem voltak. S a 6 nap szinte semmi hogy átirták. Nálunk a 38.héten csinált a doki UH-t,h minden oké-e. Erre az eredetileg április 17-ről május 20-ra irta át
2011. márc. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

a szülés várható dátumát.. S végül április 22-én született meg,és azért ment el az elöző üzenetem,mert ő is segitett irni:D Szóval a 6 nap szinte semmi:D Ha jönni akar a babó akkor ugyis jön:)Nekem az éjszaka közepén döntött ugy éjjel 3kor hogy akkor megyünk a kórházba.

s a párom mondta h a kolleganőjének is megforditották a babáját 2szer és mindkétszer visszafordult farosba..

2011. márc. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem fordult vissza még másnap megszületett hajnalban:-)és nagyon gyorsan éppen hogy beértünk......köszi a válaszokat
2011. ápr. 13. 22:07
 16/17 anonim ***** válasza:

Gratulálok, jó egészséget!

(Gondoltam én, hogy a keményedések tágíthatják a méhszájat...)

2011. ápr. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
gratulálunk:)))
2011. ápr. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!