Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Programozott császárra várók?

Programozott császárra várók?

Figyelt kérdés
Hogy vagytok?
2011. ápr. 15. 09:47
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

Nah Lányok, sziasztok!

Akkor sorolom, mi volt tegnap a dokinál.

Május közepe helyett, május 9-ére tűzte ki a doki a császárt, de ez majd jövő héten szerdán fogják véglegesíteni, és még változhat is. Szerdán megyek NST-re, utána mennem kell fel a terhespatológiára, ott vár majd a dokim, csinál nekem egy kórlapot, és azzal bevonulunk egy úgy nevezett BEMUTATÁSRA a Fő orvosok elé. Majd konzultáció következik, és vagy elfogadják a 9. -ét, vagy még hamarabbra teszik az időpontot. 9. -én lennénk 37 hetesek+3 naposak. Azért sokkal előrébb nem nagyon kéne már rakniuk.

A vérnyomásom annyit mondott, jelen esetben még ez nagyon is jó, és örüljünk, hogy nincs fent 180-on, úgy hogy most emelt a gyógyszeremen, napi 6 szem vérnyomás csökkentő lett az adagom.

Méhszájam zárt.

Elmesélt gyorsan egy rémtörténetet, aminek én rettentően megörültem, pont ez hiányzott. . . .

Miszerint, ép most műtöttek a héten egy kismamát, szintén 3. császárja volt, de az előző kettőt nem ott Kecskeméten csinálták, jól össze volt nőve neki odabent minden. . . a baba is nagy volt, és ahogy vették ki a gyereket, elrepedt a nő húgy hólyagja! :( Mondom köszi!!!! :S

Most abban bízik, hogy Vince csak nem olyan nagy baba, mint amit az UH mutat, mert már meg jobb lenne, ha kiférne rendesen, ne legyen komplikáció.

Tele van a gatyám!!!!!!!!!!!!!

2011. ápr. 21. 06:45
 22/33 anonim ***** válasza:

Akkor legalább körvonalazódott melyik héten lesz meg a baba, 1-2 nap csúszás már nem számít.

Jaj lányok, olyan szörnyűek ezek a szüléstörténetek! Mindkét császárom szép élmény volt, és úgy várom a harmadikat. Nem most akarok elkezdeni parázni :-( Ezek olyan elenyésző esetek ( bár sajnos előfordulnak) és inkább ezeknek megy híre, csak pozitív dolgokra gondoljatok ti is!!!! És így is lesz :-)

2011. ápr. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

És a poén az egészben az,hogy a saját dokim mondja el nekem...én meg majd le estem a székről olyan ideg elkapott..azt mondja nekem,Ő nem ijesztgetni akar,de tudjak róla,hogy van a dolognak súlya,és ő szól előre,bármi lehet.

Gondolom ez olyan ,,mosom kezeimet ha baj lesz,, történet,mert ,,én szóltam előre kedves anyuka,, :(

2011. ápr. 21. 10:58
 24/33 anonim ***** válasza:
Ráadásul a dokid riogat?! Nem semmi! Végül is az utcára se menjünk ki, mert elüt az autó :-(
2011. ápr. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

Persze..a dokim!!!!! :S

Én is úgy vagyok vele,hogy akár hol,akár mikor történhet baj.Az ellen sem tudunk már akkor mit csinálni.De mindig nem lehetünk bebújva valami csigaházba,hogy megóvjuk magunkat mindentől. Élni kell...gyereket szülni...autóba ülni...és pozitívan állni a dolgokhoz! :)

2011. ápr. 21. 11:33
 26/33 anonim ***** válasza:
Ez az, csak pozitívan!!! Bekedvenceltem az oldalt, majd ha túl vagytok rajta kíváncsi lennék az élményeidre!
2011. ápr. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Persze...persze,majd mesélek.Remélem csupa jót,és semmi negatívat! :)
2011. ápr. 21. 11:45
 28/33 anonim ***** válasza:
Csak pozitívan! Várom majd a híreket.Drukkolok Nektek!
2011. ápr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Megvolt május 4.-én a 36. héten a császárom. 3750 gram,és 50 cm-el megszületett a fiunk. 10/10-es Apgart kapott,és már a 4. napunkon hazajöhettünk. A műtétem 20 percig tartott, a gerincemet 4x szúrták meg,mire sikerült elzsibbasztaniuk.Az első felkelés annyira nem volt vészes,de most nehezebben épülök föl,mint az előző kettőnél.

2011. máj. 9. 13:31
 30/33 anonim ***** válasza:

04-21 11:43 vagyok:

Szívből gratulálok a babóca születéséhez, és jó egészséget kívánok nektek! Annak külön örülök, hogy jó élményként maradt meg :-)

Majd pénteken kérek egy kis drukkot, mert akkor mi következünk :-)

2011. máj. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!