Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Programozott császárra várók?

Programozott császárra várók?

Figyelt kérdés
Hogy vagytok?
2011. ápr. 15. 09:47
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Szegeden szülök. Az első kettőt Pesten a Nyírőben csinálták hosszában vágtak :-S Lehet, azért érzékenyebb a heg, vagy fene tudja. Neked milyen nemű babád lesz? Nálunk kiscsaj érkezik a 11 és 14 éves bátyjuk mellé :-)
2011. ápr. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

Én Kecskeméten szülök.

Van már egy 7 éves Lányunk,és egy 5 éves Fiunk,Ők hozzájuk érkezik egy kis Öcsi! :)

2011. ápr. 19. 14:46
 13/33 A kérdező kommentje:
Akkor van örömötök,hogy a két fiú mellé kaptok egy kis Hercegnőt!? :) A fiúk hogy reagáltak amikor megtudták?
2011. ápr. 19. 14:47
 14/33 anonim ***** válasza:
Utolsót kérdezném. Kinél szülsz Kecskeméten?
2011. ápr. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

Most a Nyirády Tamásnál fogok,de az előző kettőt a Tankó Főorvos úrnál szültem.

Miért? :)

2011. ápr. 19. 16:35
 16/33 anonim ***** válasza:

Akkor már nálatok volt egy vegyes páros, de jó :-)

Nagyon örültek a fiúk, főleg amikor a 4D után már "kézzelfoghatóvá" vált az új kisember! Most meg már türelmetlenek :-)

Majd írj holnap, nálad mi volt a dokinál.

2011. ápr. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

tegnap 19:10 vagyok

Az jó,hogy egyre több rosszul sikerült érzéstelenítés van.:( Nekem,azt mondták,hogy azért nem sikerült,mert túl kicsi a csigolyák közötti rés.A következő császárig sem fognak megnőni.....Szóval még nem jön a tesó,de emiatt,azért kicsit aggódok rlőre is.Sokan azt mondják,hogy a császár semmi,a hüvelyi szüléshez képest.Nincs összehasonlítási alapom,de ezt pedig csak az mondhatja,aki egy ilyen műtétet nem élt át.Ez nem könnyű dolog,nem is irigylésre való.Sajnos tudod miről van szó.:(

Gratulálok a babához!

Ha túl leszel rajta,azért jó lenne,ha jelentkeznél.

Legjobbakat kívánom addig is!

20hónapos kisfiú anyukája

2011. ápr. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

tegnap 19:39 vagyok:

Megvolt az orvoslátogatás, 11-én, szerdán töltöm a 38. hetet, és azon a héten még meg lesz a babácskánk :-)))

2011. ápr. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
húú,de jó neked hogy már tudsz konkrétumot,már nekem sem kell sokat várni,nemsokára indulunk a dokihoz.Én /péntek/-13.-án töltöm be a 38 -at,vagy előtte 1 nappal műtsön,vagy utána,de pont akkor ne máááár! :)Anyum szerint pont ezért lenne szerencsés a kicsi.De én kötöm az ebet a karóhoz.Jó lenne ha szerdán meg császározna,akkor már hétfőn itthon lennénk...:)
2011. ápr. 20. 14:07
 20/33 anonim ***** válasza:

Várom a híreket! :-)

Én meg pont péntek 13-án gondolkodom, és a férjem óckodik. Itt 3 nap a bentlét császárnál, így hétvégén jöhetnek a gyerkőcök látogatni, hétfőn (ha nem sárgul be a picúr) meg jövünk haza, nyugiban otthon eltölthetjük az első órákat, míg ők suliban vannak.

2011. ápr. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!