Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kit ajánlanátok Szőnyben?...

Kit ajánlanátok Szőnyben? Rókay vagy Ördög?

Figyelt kérdés
Ti kinél szülnétek?
2011. máj. 5. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ördögnél,nagyon jó orvos! Én nála akartam,néztem mindig,hogy mikor van bent,mert kórházban feküdtem,és bármikor szülhettem,de a Mozejkonál szültem (császár lett a vége) de nagyon meg voltam vele elégedve! A Rókay a fogadott betegeihez nagyon kedves de a többi beteggel nem nagyon törődik,hallottam is és személyesen tapasztaltam is! "szeret" császározni!
2011. máj. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mind a kettő nagyon jó orvos, de az Ördög azokra is figyel, aki nem fizetős betege. 1 éve az Ördögnél szültem, nem panaszkodhatom, gyorsan kivarázsolta a babánkat. Nem az a kedves nyájas ember, de kinek mi kell. Fogadott betegeinek "besegít" a szülésbe, így nem hagy sokáig vajúdni, viszont nem császár párti.
2011. máj. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kedves második mit értesz az alatt,hogy besegít a szülésbe?
2011. máj. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Burkot kellett repeszteni és elég nehezen tágultam. Így kézzel tágított, azt mondta, hogy tudja, hogy fáj, de akkor órákkal is tovább tarthat a szülés, Természetesen kaptam az oxit, amikor már az egyperceseknél játam, elmasszírozta a méhszájat - legalábbis a szülésznő ezt mondta, ez a doktorúr sajátos módszere, hogy gyorsabb legyen - így csak nyomni kellett 3-at és kipottyant a babaó:) nem mondom a beavatkozásai borzalmasak voltak, rosszabb, mint az egész szülés együtt, de így 1/2 7kor kerültem a szülőszobára 1/2 10-kor megvolt a baba.
2011. máj. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én Rokaynál szültem. Szerettem.
2011. máj. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!