Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Napi hány egység inzulin után...

Napi hány egység inzulin után császároznak?

Figyelt kérdés

28 hetes vagyok. Van köztetek olyan, akinek nem terhességi cukorbetegsége van? Teherbeesés előtt kb.egy éve emelkedett cukorszintem van. Diétáztam, nem kellett gyógyszert szednem.

Most viszont inzulint kapok a 10. héttől. Napi 3szor adok inzulint, összesen 21 egységet. A belgyógyászon azt mondta, ez még emelkedni fog. Szeretnék simán szülni, de azt nem tudom, van-e határ, ami felett már császároznak?


2009. márc. 12. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
30%
Szia! Én ugy tudom a cukrosokat mindenféleképpen császározák.
2009. márc. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%

Terheség diab van (ill remélem volt), igaz nem inzulinoztam magam.

De ne császároztak, csak a kiírt napon megindította a doki szülést.

2009. márc. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen feltétlenül császár. Viszont a cukros anyukák gyermekei sokszor nagyobb méretűek, s emiatt viszont már 4 kilós babánál is császár van. Én így jártam.
2009. márc. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!