Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek szülés előtt is volt...

Akinek szülés előtt is volt aranyere, az szülés után még rosszabb?

Figyelt kérdés
Mennyire jött ki, és mennyire múlt el, ha elmúlt? Van akinek orvoshoz kellett vele fordulni?
2010. márc. 28. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekem szépen visszahúzódott péár hónappal szülés után.Most várjuk a 2. picurt, kezdek felkészülni a legrosszabbra újra.Remélem utána megint jobb lesz.
2010. márc. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Nekem se volt gond vele szülés után,de ha neked gond van vele doki!
2010. márc. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Két hete szültem, nekem nem jött ki a szüléskor csak egy hétre rá itthon. Kuppal, kenőccsel pár nap alatt rendbe jött.

Volt viszont egy szobatársnőm akinek még a mai napig nem múlt el. Nagyon kijött neki. Szülés után nem a varratai vagy a gátja fájt neki, hanem ez. Se sétálni se ülni nem tudott.

Aranyere válogatja. De azért készíts be a táskába kenőcsöt meg akár kúpot is.

2010. márc. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem visszatérő aranyerem volt, krémekre mindig múlt, de szülés után pár nappal annyira kijött, hogy jegelni kellett.

(egyébként császárral szültem és korábban azt hittem, hogy ha nincs "kitolás", akkor nem jön ki, de aztán felvilágosítottak, hogy a műtét után meg a kismedence keringése kavarodik meg és ez okozhat ilyet...)

2010. márc. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát, nekem rosszabb lett úgy általában.

Szülés előtt ülőmunkát végeztem, és csak ha nagyon melegedett az idő, akkor volt gond. Most 1 éves múlt a lányom, és januártól kezdtem érezni, most kezd múlni. Mondjuk nem vérzik, inkább feszít.

2010. márc. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem az első szülés után elég csúnya lett, de 2 hét alatt kb. elmúlt és olyan volt mint előtte. A második szülésnél nem volt annyira rossz, viszont alig akart elmúlni. A harmadik szülés után szinte semmi nem volt. Vittem a korházba a kenőcsöt, de nem is kellett használnom. Mind a három sima szülés volt. Nem tudom mitől függ ez.
2010. márc. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon ronda lett , igaz szülés előtt is nagyon fájt már, de a varázsdió krém csodát tett, szó szerint.

Nagyon tudom ajánlani

2010. márc. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sajnos nekem most már állandó jelleggel kint van, és néha még jobban kidudorodik :( Akkor igazán kellemetlen. Vérezni is szokott, úgyhogy azt hiszem orvos lesz a vége, pedig igazán elkerülném.

Egyáltalán milyen orvoshoz forduljak először?

2010. márc. 30. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!