Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért ilyen bunkók a nőgyógyás...

Miért ilyen bunkók a nőgyógyászok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 14:24
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
Mi történt?
2011. máj. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Egyikben sincs kedvesség,mintha már utálnák a szakmájukat...
2011. máj. 19. 14:27
 3/42 anonim ***** válasza:

hát nekem volt már pár de soha nem volt bunkó velem

a 20 alatt olyan 6-8 volt (költözés egyebek miatt)


még akkor sem mikor közöltem h köszi de az ügyeleten szülök majd .-))

rendesen végigvezette a terhességem és alapos is volt

2011. máj. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
EZ NEM IGAZ!!!!Az enyém egy csupaszív,kedves,és önzetlen nőci.
2011. máj. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
Én is csak bunkókkal találkoztam eddig.
2011. máj. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
Én is fordultam már meg igen csak ahogy te fogalmaztál bunkó orvos keze alatt. Azóta szerencsére van egy nagyon rendes magán orvosom. Minden nőgyógyász más és más és szerencsére nem mindegyik bunkó.
2011. máj. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
Kifogtál egy rosszat magadnak,cseréld le.Nekem emberszerető,munkáját szerető,kedves orvosaim voltak szerencsére.(kettő)Azért remélhetőleg ők vannak többségben!Ebben a szituban,kiszolgáltatott helyzetben vannak a nők,érzékenyek,ha nincs meg a bizalom és a kellő empátia tényleg szörnyű lehet!Válts!
2011. máj. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
14%
Sztem ez attól is függ hány évesen és miért mész. Ha 14 évesen fogamzásgátlóért, vagy 16 évesen abortuszra, akkor meg tudom érteni, ha bunkó.
2011. máj. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 kisnita ***** válasza:

Mert emberből vannak. Vannak bunkó és nem bunkó emberek is, ez ilyen egyszerű.

Én is ismerek olyan nőgyógyászt aki már több év tizede van a szakmában és már rohadtul unja meg olyat is aki hiába, hogy lehúzott x évet mégis kedves, rendes, normális.

Nekem már volt olyan vizsgálatom, hogy a doki vizsgálódott odabent miközben lebonyolított egy telefont is. Viszont ismerek olyan dokit is aki már annyira kedves, hogy néha zavaró... Pl: anyukámnak olyan megjegyzéseket tett, hogy igencsak elkerekedett a szemem mikor mesélte. :D

Azt mondják a nő nődokik rendesebbek, én nem ismerek ilyet, de gondolom ez azért lehet mert egy nő azért mégiscsak jobban megérti a női dolgokat hiszen ő is nő.

2011. máj. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:

Dr House


:-DDDD


bunkó de jó doki

2011. máj. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!