Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért ilyen bunkók a nőgyógyás...

Miért ilyen bunkók a nőgyógyászok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 14:24
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
Én ismét a 33 éves vagyok. Közben az történt, hogy mivel a vastablettától elviselhetetlen szorulásom van, egyik este megrepedt a magzatburok (30 hetes várandós vagyok). Másnap reggel kiömlött egy csomó magzatvíz, mire mentő vitt kórházba. Szerencsére nem kellett megcsászározni, annyi víz még maradt ami elég a babának és másnap újratermelődött. 5 napig feküdtem folyamatos megfigyelés alatt a kórházban, anyukám tudott így elmenni a "nőgyógyászhoz" a táppénzes papíromért. Mondta neki hogy kórházban fekszek, ő pedig meg se kérdezte miért, csak ráförmedt hogy majd 1 hét múlva menjek a zárójelentéssel. Szóval erről ennyit. Irdatlan nagy bunkó, nincs rá szó, pedig nem vagyok ápolatlan, nem szülöm halomszám a gyerekeket a segélyért, ez az első babám, akit szívvel-lélekkel várok. És valamiért született bunkó ez az orvos.
2011. júl. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
Ezekkel tényleg kellene valamit kezdeni hogy letörjön a szarvuk. Egyébként nem csak a nőgyógyászok ilyenek, az egész egészségügyre vonatkozik, tisztelet a kivételnek. Ki kellene találnunk valamit ellenük. És még ők sírnak mindig..... De ne félj, Isten nem ver bottal...
2011. júl. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!