Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért ilyen bunkók a nőgyógyás...

Miért ilyen bunkók a nőgyógyászok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 14:24
1 2 3 4 5
 31/42 Telokin válasza:
Nekem most sikerült egy nagyon aranyos, kedves dokit kifognom, de ő elég ritkán rendel, és ha nem máshoz megyek, akkor viszont ők bunkók! (Csengery rendelő) Főleg ha esetleg nem a helyileg illetékes kórházba megyek!
2011. máj. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
Az enyémmel semmi gondom nem volt, így ezt cáfolnám, hogy bunkók és hogy mind. Vannak azok igen. Igaz, az enyém fogadott volt, de mindenkitől csak jót hallottam róla, olyanoktól is, akiknek pedig nem a fogadott dokija volt.
2011. máj. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
Ja utolsó vagyok! 2 dokit is tudok ajánlani: Dr. Timmermann Gábor és Dr. Domokos Tamás (utóbbinál szültem 3 éve a Péterffyben volt, most nem tudom, hogy ott van-e még).
2011. máj. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
100%

Van bunkó nőgyógyász, bunkó bolti eladó, bunkó jegyellenőr, bunkó hivatalnok, bunkó fodrász, bunkó melós, bunkó ügyvéd stb.

Vannak bunkó emberek, szerintem sorozatban kifogtad őket.

Vagy pont a rossz napjukon találkoztál velük.


Én is voltam már bunkó a munkahelyemen, pedig alapban véve magamba fojtom, és mindig kedves vagyok. De volt már, hogy elegem volt, és mindenki felhúzott. Szegények..


De ugyanúgy vannak rendesek is.

2011. máj. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
Én amikor elvetéltem 8 hetesen a nőgyógyász azzal "nyugtatott",hogy legalább nem kerül pénzbe,meg,hogy fiatal vagyok,lehet még próbálkozni...kedves...
2011. jún. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

Na,akkor ezt hallgasd Kedves Utolsó válaszadó!


Amikor 3 éve nekem volt volt egy vetélésem, milyen "ari" volt a helyi doki... Kint a váróban kérdezte meg,hogy miért mentem- mivel senkinek semmi köze nincs hozzá,így azt mondtam,hogy bent elmondom. Bent elmondtam, megnézett uh-n,rákérdeztem,hogy tényleg elment e,nem mondott semmit. Megint megkérdeztem,nem mondott semmit, öltözzek fel,menjek ki,várjak. Odakint a váróban már így kérdeztem meg: Akkor most ez a hajó elment? Erre Ő: Hát reméljük.

Na,milyen jól is esett az akkor nekem!... a sírógörcs kísért hazáig,meg utána napokig,mintha nem lett volna elég,hogy elment a baba...


Mielőbbi probléma mentes terhességet,és egészséges kisbabát!!


Üdv: 2gyermekes,27 hetes km.

2011. jún. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

Az igen,nagyon durva!Sajnos már nem lehet az orvosokban bízni,pedig nagyon fontos lenne. :( Nekem az elvesztett baba nem volt betervezve,még várnánk vele.De nagyon örültünk neki,mert képzeld pont a szülinapomon és egyben anyák napján tudtuk meg,hogy várandós vagyok...gyönyörű szép ajándék volt.Borzasztóan megviselt az elvesztése.


De jó ismét babát vársz...Jó egészséget kívánok hozzá,és vigyázzatok magatokra! :) Amúgy fiú lesz vagy lány?

2011. jún. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Én 33 éves vagyok és egész életemben kizárólag bunkó paraszt nőgyógyászaim voltak. Arra gondoltam azért mert TB-s orvosok, nem pedig magán dokik, de nincs pénzem magánra, a TB-snek meg nem adok, mert eleve bűncselekmény. Most 30 hetes terhes vagyok, egész terhességem alatt jóval kevesebbet ettem mint terhességem előtt, és leordította a fejem hogy miért hízok így mint egy disznó, meg kiírt 50 szem vastablettát, amit rendesen beszedtem naponta 2-szer és mégis vérszegény vagyok, és nem hiszi hogy beszedtem stb. Szerintetek lehetséges másik orvoshoz mennem? Úgy értem körzetihez?
2011. jún. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Ha ott van másik orvos is,akkor átmehetsz hozzá, de ha máshová mész az sajnos magán lesz.
2011. jún. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


A vassal itt is voltak problémák! Annyira vérszegény vagyok,hogy az első terhességnél hiába szedtem a kiírt vasat,a vérképem egy cseppet sem volt jobb- hát lekiabálta a fejem a dokinak nem épen nevezhető valami. Szokása neki kiírni kúpokat-tök mindegy,hogy semmi baj nincs. Első terhességemkor sikerült "bele ugranom" , a 16. héttől írta fel. Nem mondta miért,csak használjam. Mit sem tudtam a dolgokról,használtam. Legközelebb leba.ott,hogy nem használom. Egészen az utolsó hétig írogatta a kúpokat. Mint utóbb számomra kiderült, tejesen normális hogy bővebb folyásom volt, egyéb kellemetlen dolgok nélküli egyszerű folyás. A következménye az lett,hogy tönkre ment a természetes védekező rendszerem.

Mivel lehetőségem egyszer sem akadt,hogy máshoz menjek,így muszáj vagyok most is hozzá járni,nem kerül pénzbe,ráadásul,ha reggel korán megyek,és vakolatot teszek a képemre,meg úgy nézek ki,ahogy nem szoktam- passzos cucc, parfüm... akkor tök normálisan beszél. Ellenben ha sima póló van rajtam,egy farmerral,vagy melegítő nacival,akkor olyan bunkó,hogy arra szó nincs, főleg,ha valamikor délelőtt megyek,és nem reggel. Csak a kötelező uh-ra vagyok hajlandó járni hozzá,és majd a ctg-re. Így volt ez a 2. terhességnél is. Most is vizsgálat nélkül írta volna ki a kúpot,mert idézem, "szokás kismamáknál kiírni". Ha kérdi,hogy szedek e vasat,bájvigyorral azt mondom,hogy persze,hogy szedek :) Aztán elmehet a búsba! Az első gyerkőcnél hiába szedtem mint a dilis,akkor is vérszegény lett,a 2. gyerkőcnél már nem szedtem csak a magnéziumot, nála az utolsó uh-t elmulasztotta megcsinálni,pedig a védőnő is nagy-nagy betűkkel írta be a kiskönyvbe,hogy uh! Mint kiderült, kicsit el volt érve a méhlepény, a 3kg-ot sem érte el születéskor a lánykánk-szerencsére már a kórházból a 4. nap úgy jöttünk el,hogy többet mutatott a mérleg,mint a születéskori súly volt, és a 4 hónapos mérésen már majdnem 8 kg volt a lány.

Ha tudni akarja valaki hogy fiú/vagy lány van a pocakba,akkor kér egy ü. pezsgőt,vagy egyéb (jóval drágább) alkoholt.


Most nem tudjuk kit várunk,de ez már csak születéskor derül ki... -mert nincs pénzünk hogy piát vigyünk neki.(mi se iszunk,ő se igyon!)


Szép napot Mindenkinek! Boldog babavárást és egészséges kisbabát Nektek!


Üdv:2gyerkőcös,28 heteske.

2011. jún. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!