Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért ilyen bunkók a nőgyógyás...

Miért ilyen bunkók a nőgyógyászok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 14:24
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:

Hát ha nem is bunkók, azért fásultak és nem tudnak bánni az emberekkel,az tény.

Nekem sem az a vágyam, hogy körbeugráljon a dokim, de pl most voltam a 12 hetes uhn, a doki esküszöm, egy mondatot mondott nekem, hogy feküdjek fel az ágyra, és húzzam lejebb a nadrágom, és kész. Utána már csak az asszisztensnőnek diktálta a baba méreteit. Amikor kész volt, én kérdeztem meg, hogy egyébként minden rendben, van orrcsont?

Nem értem, pár mondatban miért nem lehet tájékoztatni, miért természetes, hogy én tudom, mi az a bpd, meg ilyenek.

2011. máj. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:

Én is kifogtam a két legbunkóbbat a legelején. Nem látták a babát, összenyomkodtak, kinevették a 3 pozítív tesztemet, mert szerintük rosszul csináltam, de azért elküldtek vérvételre. Pénteken elmentem, szombat 4. teszt után sürgösségi (vérzés miatt), ahol normális doki volt, a baba rendben, majd hétfőn visszamentem azért az eredményért bár tudtam a választ. Erre a bunkó doki mondta, hogy járhatok hozzá rendelésre mert van baba. Persze kerültem is őket. Nem volt fogadott dokim, ezért próbáltam a legszimpatikusabbhoz járni (Sz.Zsoltthoz), de mivel nem volt fogadott dokim és aki felvett a kórházba mindíg az volt az orvosom pehhemre. 22-23 hetesen szülési fájdalmaim volta, jól lecsesztek, mert nem szóltam, pedig jeleztem, hogy megint elkezdett fájni a hátam kicsit jobban (a gerincem amúgy is fájni szokott-ilyen betegségem is van). Lecsesztek, ha időben szóltam volna bennt tudták volna tartani a babát. 22-23 hetesen megszültem. A zárót visszadátumozták. A szövettani eredményről nem kaptam felvilágosítást, ezért itt a neten kerestem egy pesti dokit. Ő elmondta mi áll benne. Onnantól tudom, hogy nem tudtam volna visszatartani, sőt jobb hogy megszületett, mert vagy otthon meghalok hullamérgezésben vagy otthon szülöm meg, ugyanis több mint 24 órája halott volt már és nem vették észre. Csak nem tudom milyen szívhangot halgattak. Ráadásul beindult a tejem, pedig annyi napig szedtem míg a nővérke mondta. Erre a doktornőtől megkaptam, hogy ő mondta mikor odaadta a zárójelentést, hogy 40 napig szedjem. Tök röhej, mert nem is tőle kaptam meg, hanem nekem kellett elmennem érte az irodába. Ebbe a kórházba többet nem teszem be a lábam, pedig vannak itt is normális dokik is. Feljelentést meg csak azért nem teszek, mert el akarom felejteni az egészet, és félek mi van ha legközelebb is baj van és a mentő ebbe a kórházba visz. Sokan vagyunk így csak nem merünk szólni. /Tuti ezeket az oldalakat is csekkolják./

Meg tény: ha fizetsz odafigyelnek, ha nem le se sza..nak.


Veled mi történt?

2011. máj. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de a 14 éves fogamzásgátlóssal meg a 16 éves abortuszossal miért lehetne bunkó? Micsoda hülye felfogás.
2011. máj. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
14:32-es leírná a kedves doktornő nevét,és hogy magánba jár-e?!
2011. máj. 19. 14:52
 15/42 anonim ***** válasza:
100%
Akárhány évesen is és akár miért megy az orvosnak akkor sem az a dolga hogy ítélkezzen hanem hogy tisztességesen ellássa a feladatát amiért a fizetését kapja.
2011. máj. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 14.53-sal.

Csak sajnos a mai világban nem így működik. Ha nem fizetsz plusszban (pizetésén kívül) akkor le se szarnak. Mostmár én is magánba járok, mert nem szeretnék mégegy babát elveszeteni. Ott legalább válaszolnak és odafigyelnek az emberre.

2011. máj. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon jó kérdés. 4nél voltam eddig és nekem egyik se vált be. Nyáron majd ha kell mennem ismét egy újhoz fogok menni.

Az elsőnél nem magándokihoz mentem : elkezdett velem cicázni, meg elég undorító módon udvarolgatott. És miközben vizsgált közben is ott dumált össze vissza. A másodiknál magándokihoz mentem mert azt mondták, hogy ott azért kedvesebbek. Hát fenéket, ő hülyének nézett, és nagyon nem szép stílusban beszélt velem. Mintha most rángatott volna ki a valagából. A harmadiknál mivel költöztem ezért ismét kipróbáltam azt akihez tartoztam. Volt időpontom de késett 2 órát, mikor megérkezett azt mondta nem számít az időpont jöjjünk megérkezési sorrendbe mert ez így igazságos. Mondtam is bent neki, hogy ez pont hogy nem fair mivel másfél hete volt időpontom. A 4. ismét célozgatott.

Nem tudom miért ilyenek, de nagyon kellemetlen, hogy pont egy ilyen doki bunkó.

2011. máj. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
Akinek kedves dokija van az leírná a nevét és hogy hol érhető el a doki?
2011. máj. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:

Nekem eleinte magándokim volt, anyu révén, ő értelem szerűen nagyon kedves volt mindent elmagyarázott. Bevallom ez nagyon sokat segített az elején. Most hogy már külön élek, és mellettem van a nőgyógyászat így nem magánhoz járok, az orvosomat csak azért nem hagyom ott mert bitang jó szakember. De úgy kezel engem mint egy hülye gyereket. Néha nagyon lealacsonyítóan beszél velem, de túllépek rajta, mert tényleg érti a dolgát, volt pár komolyabb bajom és rögtön rávágta mi az és a megfelelő tesztekre küldött. Nem barátkozni megyek hozzá, szóval elviselem, de ettől még nem lesz kevésbé paraszt. Egyszer vett ember számba mikor kiderült hogy biológus vagyok és van fogalmam az emberi testről, ezáltal magamról is. Rögtön kedves lett és elkezdett beszélgetni (ami azért zavart mert tudtam, hogy én is egy órát vártam a berendelt időmhöz képest és utánam is jönne már valaki).

Szóval nem a kedvességért járok hozzá, hanem mert inkább kibírom azt az 5 perc bunkóságot, mint hogy egy kedves orvos elnézze a diagnózist.

2011. máj. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:
Ez érthetetlen,hogy miért bánnak így velünk?!Csak azt nem értem,hogy akkor hogyan várja el,hogy valami is csússzon a zsebébe??Előbb bizonyítson,nem?!
2011. máj. 19. 15:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!